Phi I'm So Sensitive Arctisztító Gél Erdei Mályva Kivonattal és Cukortenziddel Érzékeny Bőrre

Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. február 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a gyengéd tenzidekre épített arctisztító gél megóvja a bőr barrier rétegét, miközben gyengéden tisztít. Mályva kivonattal, aloe verával nyugtatja a bőrt.

Sziluuun

2021. április 4.

Kellemes, és gyengéd arctisztító. Egyáltalán nem bántja a rozaceás bőrömet és nem is szárítja. Méltán jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

EunBin

2020. október 13.

Sajnos nekem sem jött be, de azért nem pontozom le, mert ez nem a termék, hanem az én roppant macerás bőröm hibája, ami valamilyen rejtélyes oknál fogva ki nem állhatja az alove verát... :( Pedig mennyivel egyszerűbb lenne az élet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

ABarbara

2020. május 8.

Nagyon bevált ez a géles lemosó, a double cleansing módszerét használva a sminklemosó olajam után jön ez a gél. Kellemes használni, jól el lehet oszlatni, nem irritál, szépen leszedi az esetleges olajmaradványokat. Arctisztító kefével is működik. Egyetlen hátránya az illata, de nem tolakodó és hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

lzsoficim

2020. május 1.

Sokadjára veszem újra. Az egyetlen olyan CF lemosó, ami nem bántja a bôrôm, nem szárít, de tisztít.
Imádom Foreo-val, elèg egy nagyobb borsónyi adag az egèsz folyamathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Imádom Foreo-val, elèg egy nagyobb borsónyi adag az egèsz folyamathoz.

nangien

2020. április 16.

A Paula's Choice Calm lemosóját használtam előtte, a kombinált/zsíros bőrre valóból a deluxe kiszerelést, az eddig a legjobb lemosó, amit valaha használtam. Az ára miatt nem vettem újra, helyette inkább megvettem a Müllerben ezt. A mostani helyzetben szinte egyáltalán nem sminkelek, úgyhogy csak ezt használom reggel és este, bevizezem a kezem, egy borsónyi mennyiséget felhabosítok, és száraz arcbőrre viszem fel, kicsit bemasszírozom, és langyos vízzel lemosom. A bőröm utána tiszta érzésű, nem az a csikorgós, de nem is marad zsíros (a kombinált bőröm erre hajlamos), nem feszül, nem viszket, nem üt ki, amivel kevesebbnek érzem, hogy csak egy jó tisztító, nem nyugtat úgy, mint a Calm. Maradéktalanul meg vagyok vele elégedve ezzel együtt, hiszen ez mégiscsak egy lemosó, nem is ígér többet, ha jól számolom, olyan négy hónapig lesz elég, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Kricci

2019. május 10.

Nagyon szeretem, hónapok óta használom, most megyek majd a harmadik flakonért. Nekem a smink nagy részét leszedi, bár kétszer mosok arcot. A maradékot bioderma micellással pikkpakk eltűntetem, és alig marad a vattakorongon. Nekem érzékeny, rozáceás a bőröm, ez teljesen jó neki. Nem irritál, nem szárít. Bár a citromsav a bőrgyógyász szerint kerülendő, nem is értem akkor miért van sok sensitive termékben. De az igaz, hogy tényleg kevés is elég belőle, nekem másfél hónapig kitart, mindig müller szombatra fogy el, úgy olcsóbban is hozzá lehet jutni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Zitak

2019. április 7.

Sajnos nekem ekcémát okozott :(( A bőröm nagyon érzékeny ezért vettem meg, már más arclemosónál is ezt tapasztaltam, reméltem most más lesz a helyzet, hát nem.....:( Azóta arclemosó tejet használok.
A Phi szemránckrém viszont bevált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

A Phi szemránckrém viszont bevált

Izar

2019. március 11.

December óta használom, és eddig ő a valaha volt legjobb arclemosóm. Pont olyan, amilyennek egy ideális arclemosót elképzelek: gyengéd, alig habzik, de az arctisztító tej/olaj utáni maradék kis réteget lehozza szépen, reggel pedig pont jó arra, hogy kicsit felfrissítse a bőröm. Ne szárít, nincs illata, nem csípi a szemem és nagyon gazdaságot. Tényleg elég belőle egy borsónyi, ahogy a Phi lányok is írják, a nagyobb mennyiség csak pazarlás. Sminket természetesen nem visz le, de nem is arra való. Szemsminket én micellás vízzel szedek le, a többit arctejjel, és aztán utána ezzel megyek még át a bőrömön. Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

2019. február 20.

Néhány napja használom, és abszolút meg vagyok elégedve vele. Tényleg gyengéd, nem irritál, nem szárítja ki a bőrt, nem húzódik a bőr a használata után. Nem kell belőle sok egy használathoz, így valószínűleg sokáig ki fog tartani. Sminket nem szed le, de ez nem is feladata, arra megvannak a célzott termékek. A Phi I'm So Sensitive arckrém után ez is nagyon gyorsan kedvencemmé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.