Phi I'm So Sensitive Arctisztító Gél Erdei Mályva Kivonattal és Cukortenziddel Érzékeny Bőrre

Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. február 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a gyengéd tenzidekre épített arctisztító gél megóvja a bőr barrier rétegét, miközben gyengéden tisztít. Mályva kivonattal, aloe verával nyugtatja a bőrt.

Kricci

2019. május 10.

Nagyon szeretem, hónapok óta használom, most megyek majd a harmadik flakonért. Nekem a smink nagy részét leszedi, bár kétszer mosok arcot. A maradékot bioderma micellással pikkpakk eltűntetem, és alig marad a vattakorongon. Nekem érzékeny, rozáceás a bőröm, ez teljesen jó neki. Nem irritál, nem szárít. Bár a citromsav a bőrgyógyász szerint kerülendő, nem is értem akkor miért van sok sensitive termékben. De az igaz, hogy tényleg kevés is elég belőle, nekem másfél hónapig kitart, mindig müller szombatra fogy el, úgy olcsóbban is hozzá lehet jutni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Zitak

2019. április 7.

Sajnos nekem ekcémát okozott :(( A bőröm nagyon érzékeny ezért vettem meg, már más arclemosónál is ezt tapasztaltam, reméltem most más lesz a helyzet, hát nem.....:( Azóta arclemosó tejet használok.
A Phi szemránckrém viszont bevált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

A Phi szemránckrém viszont bevált

Izar

2019. március 11.

December óta használom, és eddig ő a valaha volt legjobb arclemosóm. Pont olyan, amilyennek egy ideális arclemosót elképzelek: gyengéd, alig habzik, de az arctisztító tej/olaj utáni maradék kis réteget lehozza szépen, reggel pedig pont jó arra, hogy kicsit felfrissítse a bőröm. Ne szárít, nincs illata, nem csípi a szemem és nagyon gazdaságot. Tényleg elég belőle egy borsónyi, ahogy a Phi lányok is írják, a nagyobb mennyiség csak pazarlás. Sminket természetesen nem visz le, de nem is arra való. Szemsminket én micellás vízzel szedek le, a többit arctejjel, és aztán utána ezzel megyek még át a bőrömön. Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

2019. február 20.

Néhány napja használom, és abszolút meg vagyok elégedve vele. Tényleg gyengéd, nem irritál, nem szárítja ki a bőrt, nem húzódik a bőr a használata után. Nem kell belőle sok egy használathoz, így valószínűleg sokáig ki fog tartani. Sminket nem szed le, de ez nem is feladata, arra megvannak a célzott termékek. A Phi I'm So Sensitive arckrém után ez is nagyon gyorsan kedvencemmé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.