Physicians Formula

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. november 3.

Ár:   $14
Lelőhely:   DM, online

Kasmír kivonatot illetve hialuronsavat tartalmazó bronzosító. Illat és olajmentes!

Két színben kapható: Light Bronzer a világos és Bronzer a sötétebb bőrűeknek

Kiszerelés: 9 g

Kedi81

2017. július 24.

Ő a másik kis Csoda,amit szintén kedves Böbének köszönhetek!!!:-)
Gyönyörűen pigmentált,krémes és szép fényes,kicsit óvatosan kell bánni vele-de csak akinek olyan világos a bőre,mint nekem:-) -mert könnyű túlzásba esni,viszont eszméletlen szép hatást lehet vele elérni,szemhéjon is olyan gyönyörű....
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel,mivel Ő már a második bronzosítóm a márkától,ezért nagyon kíváncsi vagyok a többi termékére is,mert amit eddig tapasztaltam,az vetekszik sok prémium kategóriás márka termékeivel,és az ára igen baráti azokhoz viszonyítva...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Ő a másik kis Csoda,amit szintén kedves Böbének köszönhetek!!!:-)

Ildie

2015. március 5.

Nagyon szépséges ez a "pulcsi" szerintem megveszem, bár a napocskás és a holdas olcsóbb.
Megvettem.
Az árához 14 UDS-ot írtam be, az van a honlapjukon, és USDban megrendelni egyébként jó ötlet a USA dollár erősödése a többivel szemben miatt mert USD-ról forintra váltva 3800 Ft, 18 euróról 5600 Ft, 20 CAD-ról váltva 4400 Ft. Én egyébként kiárusításon 8 CAD-ért szereztem :) juhhuuuu 1800 Ft, csodás.
A kiszerelés: hát ez oltári cuki, képen nem látszik, de megpróbálom átadni. Van az elején a kis bojt, azzal lehet kinyitni, az egyébként nagyon erős mágnest. Ha fejjel megfordítjuk, akkor az alján is van ilyen ki kinyitható rész és ott van az ecset eldugva a tükörrel. Az mondjuk érdekes, hogy miért nem egy oldalon van a festék és a tükör :( meg ha már beletették egy masszív barna plüssös keretbe, akkor az átlátszó rész miért nem plekszi, miért kellett ide egy fóliaszerű valamit tenni. Masszívnak tűnik a fóliaszerűség ellenére is, azért nem fólia, sokkal erősebb, de nem kemény. Simán retikülbe dobható. Az ecset, pénz nem adnék érte, de még egyetlen ilyen hozzáadott ecsetért sem. Nem fogom itthon használni, viszont napközben simán jó, szóval elfér az aljában.
Az enyém a ligh bronzer szín, nem a képen látható, az enyémnek a barnája a matt és a szinte matt között van a másik szín, a kötött :) pedig barackos szín, ez viszont csillámos, enyhe szatén fényt ad, de messze szolidabb a márka legtöbb másik bronzosítójához képest.
Nagyon kis finom, elég kemény ahhoz, hogy ne legyek bohós vagy foltos, vagy ilyesmi, a keményebb bronzosítókat, pirosítókat jobban szeretem. Arcon természetes, a csillám mennyiségét meg lehet választani. A tartósságáról majd jövök még írni. Eddig kibírt egy hóesést, fedett helyen is simán jó, a melegre meg még fél évet várni kell :) de nem hiszem, hogy lenne vele probléma.
A csomagolására visszatérve, ezeket úgy árulják, hogy egy papírban benne van, és az még le van zsugorfóliázva, mondjuk nem minden boltban. Alapvetően ebből a márkából még nem láttam kitéve tesztert sehol sem :( (Kanadában) pedig nagyon sok helyen árulják, és ahogy néztem, mindig nézegeti őket valaki.
Franciaországban és Olaszországban is kapható, az enyém Olaszországban készült és Kanadában vettem.

Hetek óta használom, és nagyon szeretem, nagyon finom, visszafogott. Vannak benne mini fények, nem csillámok, csak szaténos fény. Friss arcot lehet vele kreálni, hófehérkéknek is kiváló. Aki esetleg a pufiságot szeretné lekontúrozni arra nem jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

Megvettem.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Wool, Dimethiconol

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)