Best of Beauty 2019

Physicians Formula

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   DM, online

Magasfényű púder igazi gyöngykivonattal. Tükör & ecset a csomagolásban. Minden bőrtípushoz illik.

Illat-, glutén-, parabén-, talkummentes. Hypoallergén.

Színek:

• highlight: Transclucent Pearl
  • bronzerek: Beige Pearl Bronzer (sötétebb bőrtónusra highlight), Light Bronze Pearl, Bronze Pearl
  • pirosítók: Natural Pearl (képen), Rose Pearl

Kiszerelés: 8 g

murczinodett

2015. szeptember 17.

Egyébként lehet a marylou dupe-ja, mert szinte egy az egyben ugyanazt tudja, a színe is ugyanolyan és a finishe is. Nem annyira krémes, mint a marylou, de szerintem annál krémesebb a világon nincs. Mindenesetre tényleg jó termék ahhoz képest, hogy drogériás highlighter...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

lzsoficim

2015. január 1.

De fura, hogy még senki nem véleményezte:)
Nagyon jó highlighter. nem csillámos és glitteres,ami szerintem nevetséges tud lenni arcon, hanem "fényes" v mi a szösz:) mikor először használtam, rögtön megdícsérték a sminkem, én meg csak mosolyogtam, h ez az..
A csomagolás elég csúnyácska,nekem kevésbé tetszik,de előny van benne egy nagy tükör ,amit ki lehet hajtani a termék alján.
Én Iherb-ről rendeltem, 14 USD, ami szinte vicc egy ilyen jó termékért. Eddig álmom volt egy TheBalm-MaryLouManizer, de már nem is vágyom rá, annyira megszerettem ezt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

De fura, hogy még senki nem véleményezte:)

Antioxidánsok: Pearl Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).