Physicians Formula

Ár:   $13.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2014. július 29.

Ár:   $13.95
Kiszerelés:   8,2 g
Lelőhely:   DM, online

3 az 1-ben korrektor + alapozó + púder. A pink, a zöld és a sárga árnyalatok keveredésével javítja a leggyakoribb bőrhibákat, kisimítja a bőr szerkezetét, kiegyenlíti a bőr tónusát. Csökkenti a pórusok és a ráncok láthatóságát. Könnyű textúra, önmagában vagy alapozóval is viselhető, száraz bőr esetében alá kell hidratálni. Hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén.

jns.melinda

2016. március 18.

Csak korrektort használok mellé, mert elég jó a fedése számomra, de sajnos mitesszereket okozott. Akinek hajlamos rá a bőre kerülje el. A másik nagy hibája, hogy nagyon porol, de nagyon, alig tudom feltenni. Nagyon olcsó volt, így nem bánom, de inkább mást választok legközelebb. Mellette szólna, hogy szép világos színekben van és jó a csomagolása, tükör, hely ecsetnek vagy szivacsnak, kompakt, mivel porol táskába mégsem tenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

szasszka

2014. október 19.

Imádom. A Correcting kit része 2 korrektorral és a Talc-Free Mineral Loose Powder-rel együtt. Amióta megérkezett iHerb-ről, csak ezeket használom, illetve a márka Correcting Primer-ét kenem alá. Később fényesedik át a T zóna és ilyen szép még sosem volt a bőrőm egyik alapozómmal sem, persze a másik púderrel együtt használom ezt, mivel önmagában elég világos rajtam, illetve a lépések is úgy szólnak, hog korrektor+ez a púder+másik púder. De amikor ezt felviszem a lapos fejű kabuki ecsetemmel, már látszik, hogy teljesen eltünteti a pirosságot és egységesíti a bőrszínemet. A saját ecsete szerintem semmire sem jó, viszont a tükör praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.