Phyt's

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioactive, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   kozmetika, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Kiemelkedő minőségű öregedésgátló bio alapozó világos bőrökre
  • Sima, lágy textúra
  • Innovatív virágos illat, finom, púderes hatás
  • Kiemeli az arcszínt, remekül hidratálja a bőrt
  • Nem komedóképző
  • Kiválóan alkalmas a bőr tökéletlenségeinek elfedésére

4 árnyalatban kapható

bbkriszta

2017. május 24.

inkább olyan mint egy jól fedő színezett hidratáló, amely csodásan táplálja a bőrt
nagyon szép bőrképet eredményez de nem igazán tartós, inkább nappali viseletre ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

bioactive

2016. október 15.

Nem fűztem hozzá semmilyen reményt, mint hogy már olyan sok márkával pórul jártam. Egy ismerősöm talált rá erre a márkára és ajánlotta nekem is. Először csak mintát próbáltam belőle, és meg voltam döbbenve az eredménytől. Semmilyen reakciót nem váltott ki a bőrömön, pedig extra érzékeny vagyok minden kozmetikumra. Szépen fedett, nekem ez a világos árnyalat jött be. Allegriásoknak kifejezetten ajánlom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 15.

BioD

2016. július 27.

Nem rég használtam először ezt az alapozót. Megvoltam döbbenve mennyire szép egyenletes fedést adott. Nagyon kellemes illata van és állaga. Nem tömíti el a pórusaimat és nem jön ki utána pattanás az arcomon. Nagyon örülök neki, hogy megvettem ezt a terméket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Xylitylglucoside, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Anhydroxylitol, Xylitol, Polyglycerin-3

Squalane eo 1 0

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.