Phyt's

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: sabrina.komar, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcra és az érzékeny területekre készült magas faktorszámú fényvédőkrém. Gazdag öregedésgátló növényi E- vitaminban és tápláló, védő aktív összetevőkben. Könnyű állagú fluid, felhordás után láthatatlan.

bbkriszta

2018. június 12.

valóban kicsit zsíros, de nem hagy nyomot, szépen hidratál és nem utolsó sorban fizikailag véd
az egyetlen olyan krém a piacon (legalábbis, azok közül, amiket én próbáltam), amit el lehet kenni normálisan és beszívja a bőr
a szaga sajnos nem túl jó, de ki lehet bírni ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

a szaga sajnos nem túl jó, de ki lehet bírni ...

Makk Zsuzsó

2017. március 25.

Rettentő zsíros, órákig csillog és ragad utána a bőr. Ezen kívül brutálisan erős molyirtószaga van. Egy mintám van, a dekoltázsomra elkenem, aztán soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Malachite

2014. június 5.

Bio-termék, cruelty free, 100% fizikai fényvédelem, nem látszik az arcon - hohó nekem ezt ki kell próbálnom! Lehet hogy Ő volna A nyári fényvédő? A hivatalos magyar honlapon kértem is mintát hamar, nem akartam rögtön 10ezret otthagyni, ha esetleg mégsem válna be. Na milyen jól tettem. Egy napon belül megérkezett egy bőséges, 2ml-es minta, amit ma egy ráérős reggelen teszteltem először - és ezt is milyen jól tettem.

Felkenve nagyon fényes-olajos hatást kelt, de valóban nem fehér. Ebben, mármint a fényes finisben semmi meglepő nincs, ugyanis 7(!) olajfélét számoltam össze az INCI-ben. Ennek eredményeként ez egy nagyon gazdag, erősen hidratáló, leginkább extraszáraz-bőrre való kence véleményem szerint.

A krém majdhogynem fluid, és erős mentolos-kámforos illata van. Szépen terül, de nekem nemigazán szívódik be, úgy sem teljesen matt, hogy egy szép adat transzlucens púderrel fixáltam/mattítottam mielőtt elhagytam a házat. Az a gyanúm, hogy ez 40fokban gyönyörűen leolvadna rólam. Ha már ennyi erőfeszítést fektettek abba, hogy egy olyan biofényvédőt állítsanak össze, ami különösen kíméletes a bőrhöz, akkor a parfümöt és a kámfort helyből kihagyhatták volna. Nem tudom el fogom-e használni a mintát, de ha helyből egy teljes kiszerelés birtokában pötyögnék most, akkor azt hiszem nagyon ideges lennék....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

wombat

2012. június 10.

Biztos hogy semmi mást nem kennék/kenek a kisfiamra és magamra. Tényleg nem fehér felkenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol