Phyto

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. június 3.

Kategória:   Samponok

Ez a szuper sűrű emulzió illatos narancsvirág viasszal és szója proteinnel gyengéden tisztít, hidratál és segít élettel feltölteni még a legszárazabb és durvább hajat is.

sky

2016. április 9.

Rengeteg ajánlás után gondoltam kipróbálom ezt a márkát is, sok szépet lehet róla olvasni a neten. Megpróbáltam a termék milyenségéhez mérten ( bio - szilikon-parabén etc... mentes vonal) díjazni és azt hiszem nem csalódtam. Aki azonnali, szilikonos photoshop hajat szeretne, meg ne vegye! Ez a termék lassabban hat, lett lévén alig van benne szintetikus anyag. Nem kell sok belőle, (érdemes az eredeti INCI-t alaposabban elolvasni, ritkaság, ha egy samponnál nem a víz a legfőbb, kezdő összetevő) tömény "szérum", az én hosszú sörényemre elég két kupaknyi, amit felhígítok és úgy mosom meg. Nehezebben habzik, cserébe viszont olyan isteni neroli-narancsivirág illata van és lesz tőle a hajamnak diszkréten, hogy azóta is szaglászom stikában. Sokkal könnyebb lett a hosszú, szőke, extra vékony szálú, rengeteg hajam, picit szálldosóbb is, mint megszoktam, de ez a szilikon hiányának tudható be szerintem. Nem viszket a fejbőröm, a hajam szép fényes lett mosás után. Eddig kétszer használtam a Phyto jojobás pakolásával. Könnyebb kifésülhetőséget nem tapasztaltam, viszont sokkal tisztábbnak érzem a hajam-fejbőröm. Ha elhasználtam a flakont, update-elek, eddig elégedett vagyok vele és az illata miatt kicsit elfogultan megy az 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

andrea.horvath79

2012. június 4.

Ez a sampon és márka többi terméke csodát müvel a legszárazabb hajjal is. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.