Pierre Cardin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2013. február 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Pierre Cardin Revelation Energy Natural Spray
Ár: 1500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 75 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Joe38

2013. június 1.

Ez bizony nagyon jó cucc!!Sajna én se látom már egy ideje!Megszűnősnek tűnik a dolog...........
Egyébként Dm-ben,Rossmann-ban állandóan jelen volt.Viszont megjelentek újabb PC cuccok és
azt kell mondjam azok is finomak lettek!Úgyhogy ha megszűnt szerintem lesz utód!!!Ha nem, akkor
5* és várjuk vissza az üzletekbe..........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 1.

5* és várjuk vissza az üzletekbe..........

noxibaba

2013. február 17.

Azért vettük meg, mert páromnak hirtelen kellett valami parfüm. Jó árban volt, az illata sem volt rossz. És be is vált. Kicsit édeskés illat, eléggé tartós. Valamihez hasonlít, de nem tudom, hogy mire. Szeretem a férjemen érezni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.