Pink Cookie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. január 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Édes-gyümölcsös illat.

Scatty

2014. március 14.

A boltban nem tudtam kipróbálni, mert nem volt teszter, de annyira megtetszett a design, hogy bízva a legjobbakban, zsákbamacskaként megvettem. Nem kellett volna, nem tetszik az illata, amolyan tipikus madame-os illat, ami nagyon nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

jessef2004

2013. december 22.

Kicsit ópiumra emlékeztet az illata, noha 10 emberből 9 azt mondja, hogy büdös, nekem valamiért mégis tetszik, különleges illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

nyappyberii

2012. december 24.

huhh..ez nagyon távol áll tőlem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

huhh..ez nagyon távol áll tőlem..

Málna

2012. május 25.

szerintem nagyon különleges illata van, semmihez sem tudnám hasonlítani. mondhatni, ínyenc. pont az a parfüm, amit ritkán érdemes használni, különleges alkalmakra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

vaniliahime

2012. február 25.

A Pink Cookie Love Forever nagyon tetszett, de ez messze elmarad mellette, nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-40

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!