Pixi

Ár:   £8   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. április 2.

Ár:   £8
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk különleges színekben. Magas minőségű, szuper sima és csillogós finish. Nem pattog le, tartós. UV védelemmel a szín fakulása ellen.

Toluene, Formaldehyde és DBP mentes.

Ildie

2015. július 15.

Nagyon nagyon szép világító színe van, de mégsem az a közönséges fajta.
A tartóssága érdekes. Első pár alkalommal tök jól bírta, most meg az első-második nap pattog. Teszek alá alapot úgy is. Fedőkakkot próbáltam matt verzióban is, nagyon királyul néz ki.
Sajnos most ez 3 csillag, de ha találok alá fölé megoldást megírom még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Nagyon nagyon szép világító színe van, de mégsem az a közönséges fajta.
Sajnos most ez 3 csillag, de ha találok alá fölé megoldást megírom még

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.