Pixi

Ár:   15$   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. július 24.

Ár:   15$
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Pixi by Petra legújabb tonikja, retinollal.

csicsi86

2019. július 1.

Utazó kiszerelésben vettem meg. Eddig jól viseli a szárazabb bőröm. Csak este használom. Illatra, állagra OK. Hatásáról egy hét után még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Lulufej

2019. február 21.

Kb. két hete hete használom. Előtte egy fél évig a Glow Tonic-om volt és azt nagyon szerettem, csak a kíváncsiság hajtott, hogy ez milyen lehet. Így utazó méretben megvásároltam.
Egyelőre nagyon tetszik és meg vagyok vele elégedve. Számottevő különbséget nem tudok mondani a Glow Tonic és e között, nekem ettől talán még selymesebb a bőröm, nem is tudom, egy ici-picivel jobbnak érzem ezt.
Kombinált bőröm van, nagyobb pórusokkal, ami T-vonalban zsírosodásra hajlamos, de nagyon szépen beleilleszkedik az arcápolási és smink rutinomba, így a problémákat segít kordában tartania együttesen a többi termékkel. Rövidtávon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Methyl Gluceth-20, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Hibiscus Rosa-Sinensis Flower Extract, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Retinol a I v

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.