Piz Buin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gigike, az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2020. május 24.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Fényvédők

• védi a bőrt az UV-sugárzás okozta károsodástól
  • intenzívebbé teszi és meghosszabbítja a bőr barnaságát
  • vízálló készítmény
  • szükséges mértékben hidratálja a bőrt

Gigike

2020. május 13.

Nagyon nagy harcot vivok mindig a naptejekkel.. Legyen az Vichy, La Roche, stb.. Ezért most bevállalós kedvemben kerestem valami mást..
Arcomra van már, ezért inkább testre kerestem most valami fújkás megoldást. Persze az itteni Piz Buin vélemények alapján esett a választásom rá is, ha már ennyire szereti mindenki ezt a márkát akkor miért ne. De jól is tettem...
4.100. Ft-ért vettem neten, tudom nem olcsó, de én már az "öregedő" fejemmel mást kerestem, mégha az drága is. Érdemes az árgépben/árukeresőben rákeresni, ahol éppen a legolcsóbb!
Az illata fenséges!!! Kenés után fél órával lecsendesedik, de pl este felé... Valamelyik nap szimatoltam a karomat, mondom mi az eget kentem már megint magamra aminek ilyen parfümös, fincsi illata van... :D Hát ezt a sprayt :)
Amúgy nem húzza a bőrt felkenéskor, szépen eldolgozható.
Viszont amit nem néztem, hogy instant glow... Ez abban nyilvánul meg, hogy ici pici mütyi méretű aprócska csillámok vannak benne, szinte észre vehetetlen, főleg lakásban, ha kimegyek a napra, mintha milliónyi apró kis semmiség csillogna rajtam. Gyönyörűszép! Pedig én utálom a csillámokat :D

Egy szónak is száz a vége! Azért vettem a fáradságot, hogy feltöltsem, mert hátha valaki más is épp most keres valami "mást"...
Ami finomságos parfis illatú, nem az a sima büdös naptej, teszi a dolgát és még széppé is varázsol 🥰

Update: Áhh nem birtam ki és kenem már arcra is, ha sietősre veszem 😁 Tökéletes, nem okozott semmi problémát, pedig elég érzékeny a bőröm.. A pici mini csillik benne pedig egy hangyányit átütnek, ha pl csak púdert teszek fel utána, meseszépséges lesz az eredmény 🥰

Nagyon szeretem, örök szerelem lett a miénk 🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Amúgy nem húzza a bőrt felkenéskor, szépen eldolgozható.

Nagyon szeretem, örök szerelem lett a miénk 🥰

Hidratálók: Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Lilás piros.