Planeta Organica

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiskacsa480, Módosítva: 2020. március 6.

Kategória:   Tusfürdők

Indiai mosódió alapú, mely frissesség és vitalitás érzését adja egész napra. Bio maracujakivonat feszessé és rugalmassá teszi, bio borsmenta-illóolaj lehűti és felfrissíti a bőrt. Bio gránátalmakivonat tökéletesen hidratál, segítségével a bőr hihetetlenül puhává, bársonyossá válik.

Minősített bio alapanyagokból készült vegán termék.

bolgika

2020. november 29.

Nagyon jó az illata, nem szárítja/irritálja a bőröm az állaga is jó és tényleg frissebnek érzem tőle magam fürdés után a borsmentának köszönhetően

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Lilla16

2020. október 19.

Nem rossz, de elég durván rágógumi illata van, én se a maracuja-t se a mentát nem érzem benne. Állaga rendben van, nem habzik nagyon, nem szárít és jó a pumpás adagolója. Lehet a többi illattal még teszek egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

mazsoletta

2020. július 1.

Jó illatú, nem szárít, nem irritál, nem jött ki tőle a család ekcémája. Frissítő, enyhén habzik, praktikus a pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Bettu

2020. június 16.

Naaagyon jóó, imádom! Páromtól kaptam😊 isteni az illata, 98%-ban természetes összetevők. Pedig a színe miatt ránézésre először azt hittem tele van minden féle káros anyaggal.
Elég vizes állagú, nem igazán habzik. Viszont valóban frissít. :) Fürdés után az illata nagyon enyhe sajnos, mint a legtöbb női tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

okroseva

2020. május 15.

Ennek a tusfürdőnek vana legcsodásabb illata, amit valaha is akartam, hogy hozzáéjen a bőrömhöz. Valóban érezni hidratáló hatását, de lehet, hogy valójában csak nem szárít vezsettül, mint egyéb tusik. Dm-ben egész bizti, hogy drágább volt, inkább 1700huf körül, de mennyei. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Zsozsi20000118

2020. április 11.

Nagyon megtetszett az illata, emiatt vettem meg. :) Praktikus a kis pumpás adagolója, nem szárítja a bőrt, puha érzetet hagy maga után. Nekem abszolút újravevős termék, a kedvenceim közé írtam! 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

norkak

2020. március 17.

Pumpás tusfürdőt kerestem, hogy kicsit kordában tudjam tartani a jó illat esetén "véletlen" meglóduló tusfürdő mennyiséget. :) Nagyon szeretem a mentás dolgokat, ezért rögtön meg is fogta a tekintetem az üzletben, gyors szaglászás után landolt is a kosaramban. Nagyon meg vagyok vele elégedve, a bőröm repedezettségét jól hidratálta, már nem viszket, nem piros. Élmény vele a fürdés, de szerintem az illata miatt a pumpás kiszereléssel sem lesz sokkal hosszabb életű :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

kiskacsa480

2020. március 9.

Már pár napja használom és megvagyok elégedve vele. A száraz bőröm kellően hidratálja, nem húzódik tusolás után. Az illata különleges, nagyon frissítő, élénkítő hatású! Egyszerűen oda vagyok érte! A csomagolása elragadó, a pumpa praktikus. Igazából egy átlagos, de szerelembe ejtő tusfürdő. Biztos, hogy ha úgy lesz kedvem újra veszem. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.