Planeta Organica

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanille23, Módosítva: 2021. január 7.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

• lemossa a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket
  • intenzíven hidratál
  • táplálja és ápolja a bőrt
  • helyreállítja a bőr komfortérzetét

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Doribako93

2021. szeptember 19.

A férjemmel a kedvenc tusfürdőnk, többször újravettük már. Én imádom az illatát is. Egyébként azért nem habzik annyira, mert nincs telenyomva azzal sok méreggel, ami a habzásért felelős. Szóval lehet választani…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Timicat

2021. augusztus 1.

Nekem bejön az illata, tényleg úgy érzem stresszoldó. Nekem habzik amennyire kell, bár én hozzá vagyok szokva az olajos tusfürdőhöz ami meg kb semmit sem habzik… engem nem irritál, jó hogy pumpás, nem kell belőle annyira sok. Már más illatot is használtam a márkától és teljesen megvagyok elégedve vele ár érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Vanille23

2021. január 13.

Ez az első tusfürdőm a márkától. A többi fajtánál többen írták, hogy nem habzanak ezek a tusfürdők, így ez nem ért váratlanul, de azért engem egy picit zavar, mert még szivaccsal is próbáltam, de úgy sincs semmi hab :( Az illata szerintem elég megosztó lehet, nagyon műbanán illatú, viszont fürdés után hamar elillan. A külseje nagyon megnyerő, jól mutat a fürdőszobában, illetve a pumpás kiszerelés is praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.