Plantur 39

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Renike125, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Hajápolók

Hajszesz az intenzív hajnövekedésért és erős tartású hajért

A hajszesz koffeintartalma hozzájárul ahhoz, hogy a hajnövekedés a változó kor után is változatlan maradjon.

Ár: 1800 , Eladó: gedra.bernadett
Állapot: 4x volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: Katia88
Állapot: Félig, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes, vagy posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

NeonPink

2021. szeptember 7.

A nagyapámnak vettük, mert egy betegség után úgy legyengült, hogy rohamosan elkezdett hullani a haja. Ezt elkezdte használni a samponjával együtt és alig egy hónap után nem hogy megállt a hajhullás, de gyönyörű, fekete göndör hajszálak nőttek jó sűrűn. Mindenki rácsodálkozik, hogy a 70+ nagyapám visszafele fiatalodik, ő meg azóta nem hajlandó kalapot hordani.

Magamnak is tervezem megvenni, mert PCOS miatt kegyetlenül hullik a hajam, de mivel így is csak egy mindenmentes sampont használok és tiszta olajat a nagyon érzékeny fejbőröm miatt, látva az INCI-t kissé elhúztam a számat. Mi értelme a parfümnek benne főleg annyira a lista elején? Ráadásul mivel úgy olvastam nagyon zsírosít csak két-három naponta tudnám használni, hiszen így is évek óta mostanra értem el, hogy néha két és fél napig is kibírja a hajam mosás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Andyly

2021. július 14.

Én szívesen ajánlom, leírtam mindent a samponjánál, együtt használom fél éve rendszeresen, szinte minden nap, csak néha felejtem el és még mindig van belőle; bár itt valaki azt írta hogy 1 hónapig tartott...
Itt is levonok 1 *-ot, mert a parfüm ugyebár káros összetevő!
Ja és én idősebb korosztály vagyok, mint akik véleményeit olvastam, nekünk lehet jobban hat, hisz azért van kifejlesztve, mert kevesebb az ösztrogén szintünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 14.

Itt is levonok 1 *-ot, mert a parfüm ugyebár káros összetevő!

gedra.bernadett

2021. március 14.

Nekem nagyon nem vált be! A fejbőrömet szétmarta, tiszta korpás lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Pillango01

2021. március 3.

Igaz én még csak 25 éves vagyok, de PCO-val küzdök, ezér magas a tesztoszteron szintem, igy nekem ez a szer csodaszer volt. Sokat nőt tölle a hajam és a hajhullásom is mérséklődött, kb 1évig használtam rendszeresen, az utobbi időben már nem éreztem a hatását ezért lealltam vele, tartok egy kis szünetet aztán újra elkezdem :) ajánlom minden hasonlo betegséggel küzdő fiatalnak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Vala111

2020. október 14.

Nagyon régen használtam először, de akkor nem volt hatása. Most megint megvettem és nagyon sok új hajszálam nőtt tőle. Rájöttem hogy valószínű azért, mert fitoösztrogént is tartalmaz, amire régen nem volt szükségem. 3 hétre volt elég egy flakon úgy hogy csak kb 3 napot hagytam ki. A következőt áttettem egy szórófejes üvegbe és így 4 hétig kitart. Az illatát kifelyezetten szeretem. Nem mondanám hogy nagyon zsírosítja a fejbőrömet, csak a hajam állagában lesz kis változás, így egy nappal hamarabb kell hajat mosnom. Nem olcsó de nincs mit tenni, örülök hogy használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Biloba

2020. augusztus 15.

Pcos miatt egy éve elkezdett hullani a hajam, sok stressz miatt pedig eléggé nekiindult tavasszal. A hajhullás szerencsére mérséklődött, de ezt inkább annak tudom be, hogy nem stresszelek annyit és szedek vitamint.
Három hónapja használom, tényleg zsírosít, de nem érdekelne, ha látnék eredményt. Ha hatott is, akkor elég lassan.
2 csillag, mert nem tudom milyen lenne, ha nem használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

2 csillag, mert nem tudom milyen lenne, ha nem használnám.

spicychicken

2020. július 14.

Rettentően zsírosítja a hajamat, sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Rettentően zsírosítja a hajamat, sajnos nem jött be.

BeesWorld

2020. június 4.

Régen nagyon szerettem a termékcsaládot, sajnos már nem működik a hajamon. Ettől mintha jobban hullott volna, meg irritálódott volna a fejbőröm. Azért adok neki 3 csillagot, mert lehet, hogy közben használt a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

gyulzsuzsi

2020. február 21.

Esküszöm, már két használat után ( a samponnal együtt) azt tapasztaltam, hogy csökkentette a hajhullást. Viszont olyan szinten zsírosítja, ragacsossá teszi a hajam, hogy nekem így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

laregina

2020. február 4.

Jo az illata es gyorsan beszivodik de nekem nem allitotta meg a hajhullast. Talan gyorsabban nott tole a hajam. Egy tubus 2 honapig volt eleg heti 3-4szeri hasznalattal. Szerintem vannak ettol jobb termekek is, kicsit csalodas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.