Best of Beauty 2019

Plantur 39

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Renike125, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Hajápolók

Hajszesz az intenzív hajnövekedésért és erős tartású hajért

A hajszesz koffeintartalma hozzájárul ahhoz, hogy a hajnövekedés a változó kor után is változatlan maradjon.

Bettiiyy

2019. június 11.

Egy gyógyszertől kihullott több mint a fele a hatalmas, derékig érő hajamnak. Anyukámtól kaptam két ilyet, mivel neki már nem kellett, úgyhogy elő is kaptam, és kipróbáltam. Minden hajmosás után, de volt hogy minden nap bekentem vele a fejbőrömet, így nekem a két tubus kb. 1,5-2 hónap alatt fogyott el.
Szerettem, mert nem hagyott fura érzetet a hajamban, miután megszáradt, jól lehetett formázni utána, vagy volt sokszor, hogy nem is kellett. Szépen és gyorsan kezdtek visszanőni a kihullott hajszálaim. Persze használtam mellette fodormenta illóolajas hajöblítést és egy jóféle sampont is, de ezt nagy részben ennek a hajszesznek tulajdonítom.
Mindenképpen ajánlom annak, akinek hullik a haja, vagy szeretné meggyorsítani a hajnövekedést, mert nagyon jó kis segítség lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Liara0826

2019. április 5.

Messze vagyok a változó kortól de a párom mamája ajánlotta ezért kipróbáltam. Neki bevált, mutatta hogy az ősz hajában nőnek sötét, új hajszálak. Sajnos PCO-m van aminek egyik mellékhatása a hajhullás. Úgy vettem észre nekem is elkezdett jobban hullani a hajam, sűrűn kellett a kefét tisztítanom és hajmosáskor rengeteg hajam kijött. Úgy döntöttem kipróbálom mert az ára ekkoramérethez nem sok. Talán már 2 hónapja megvan és még a felénél sem tartok. A hajam sokkal kevésbé hullik, ezt észre vettem és szerintem erősebb is. Tudom ajánlani, főleg akik hasonló bajjal küzdenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Olivliv

2018. december 22.

Nagyon sokat segített a hajhullásomon, máskor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Nagyon sokat segített a hajhullásomon, máskor is újra fogom venni.

helgus96

2018. október 20.

A 40-től és a változó kortól is messze vagyok még, mégis ezt vettem meg a hajhullásomra mert a koffein miatt szimpatikus volt. Nem volt brutál erős hajhullásom, de mindenképp szerettem volna rá valamit. Határozottan kevesebb hajam hullik,amióta használom (kb. 2 hónapja) hajhullás elleni samponnal együtt (nem plantur). Mindennapi használata számomra lehetetlen, mert egyből zsíros hatást vált ki hajtöveknél, így én mindig hajmosás után, a még vizes fejbőrömbe masszírozom be. Illata nagyon kellemes, és így, hogy heti 2x használom bőven elég is a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Tubi888

2018. július 19.

A sampon változatát folyamatosan használom de ezt nem tudom mert elzsírosítja a hajam!
Hajmosás napján szoktam bekenni vele a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Hajmosás napján szoktam bekenni vele a hajam!

HViolet

2018. július 4.

Mostanában kicsit jobban hullik a hajam, meg 1-2 helyen örülnék, ha megindulnának a babahajak, így megvettem ezt a hajszeszt. Hatásáról nem tudok sokat nyilatkozni, mert naponta egyszerűen képtelenség használni, az én hajamat olyan mértékben zsírosította. Heti 2 hajmosás előtti napokon bekenem, de nem vettem észre újabb babahajakat, vagy kevesebb hullást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

csakmoni

2018. február 20.

A samponját már használtam, szerettem, de drágának találtam, és akkoriban nem is hullott olyan nagyon, nem vettem újra.Mostanában megint erősen hullik, ritkul a hajam. Kb. egy hónapja vettem a hajszeszt, minden nap használom, kedvelem az illatát, és praktikus ez a keskeny csőr, könnyű használni, nem folyik mindenfelé. Két hét után kezdtem azt érezni, hogy kevesebb hullik ki, most egy hónap után már egyértelműen van javulás, nincs tele a ruhám egész nap hajszálakkal. Én úgy érzem, kicsit szárítja a hajam, de ez nem zavar annyira ,Biztosan újraveszem. (A sampont nem, nem gondolom, hogy a rövid idő alatt, amíg öblítés előtt a fejbőrömön van, hatna.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

nyauka

2018. január 9.

1-2 hete használom, és igaz a napi használat nem megy, mivel elég loncsos leszek ha átitatom a fejem vele, így inkább úgy csinálom, hogy besörzsölöm, állni hagyom kb fél -egy órát, aztán hajat mosok. Mivel két napinta hajat mosok, így végül is sokat nem hagyok ki. De muszáj megmosnom, mert irtó csapzott ragacsos lesz a hajam, frizurám tőle, de igykszem sokág fent hagyni, míg érzem totál beszívódott már. A plantur 21samponnal használom, és eddig pozitív, láthatóan kevesebb haj marad utánam a kádba, és ennek nagyon örülök, mert számomra már ijesztő mennyiség hullott ki. Szóval folytatom így a kúrát, és meglátjuk. Ha szárítaná a hajam annak meg szintén örülnék, mert a faggyúműködésem olyan mint egy tinié, ha nem rosszabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

furikati

2017. október 6.

Naponta használtam kb másfél hónapig, és csökkenti valóban a hajhullást. A samponjával együtt ajánlom használni. Egy sampon és két tonik kb a fogyási arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Dodi91

2017. február 21.

Én azért kezdtem el használni, hogy gyorsabban növekedjen a hajam. Csak hajmosáskor használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Már első használat után élettel telibb volt a hajam. Egy hónapja használom, de teli vagyok babahajjal, lassabban zsírosodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.