Playboy

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Dezodor Skintouch technológiával, 0% alumíniumsóval.

Fejillat: citrom, kardamom

Szívillat: fekete bors, Jäger bomba, fekete kávé

Alapillat: cédrusfa, vanília bab

Katie

2021. január 6.

Nem tudom, én vagyok-e pancser, a termékem gyári hibás-e, vagy ezt tényleg ennyire nehéz kifújni a flakonból, de majd' kitöröm az ujjam, mire sikerül rendesen lenyomni rajta a gombot (és igen, tudom, hogy el kell csavarni, hogy kinyíljon, annyira azért nem vagyok hülye :D). Viszont nagyon jó az illata, és a tartósságára sem panaszkodhatok. Erről a skin touch technológiáról fogalmam sincs, micsoda, sose hallottam még róla, és a csomagolás sem részletezi, csak egy kép van rárajzolva, amin két ember tapizza egymást. Világosítsatok fel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

baba_girl_16

2017. június 1.

Imádom az illatát, ráadásul tartós is. Amikor hazajön a férjem a munkából, még akkor is lehet érezni. Ezt a skin touch technológiát viszont én sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

bendi13

2016. december 30.

Nagyon jó illata van és tartós. Nálam sajnos nem működik a SkinTouch technológia :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Sodium Ascorbate