Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mintyss, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej jegy:citrus,földi szeder,barack

Szív jegy:orchidea,tubarózsa

Alap jegy:borostyán, patchouli és tonkabab

Pocok96

2018. február 26.

Szeretem, de nem deoként használom, hanem illatként fújom csak magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Szeretem, de nem deoként használom, hanem illatként fújom csak magamra.

kingusj

2017. december 2.

Évek óta használom, és a kedvencem! Nagyon tartós is, és baromi olcsón beszerezhető! Ha lehetne, adnék rá 20 csillagot is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Jelizz

2017. május 16.

Imadom ezt az egesz Lovely kollekciot! Eses,noies,gyumolcsos 😊 nem rossz mint dezodor de csak az illataert szeretem. Az nem tart sokaig... de szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

tonhalacska

2017. május 12.

Régóta nem találtam, az összes Playboy közül ennek marad meg az illata, a többinek 3-5 perc alatt elillan. Nagyon nőies, kedves, szeretni való az illata. Pár napja láttam belőle egy kis üzletbe, vettem is 3 üveggel, ritkaság, mert már sehol nem árulják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

PETRA820718

2016. február 21.

Valamikor szerettem, ma már nem az én korosztályomnak megfelelőnek gondolom. Kicsit tucatillat lett. Tini lányoknak tökéletes.
Amúgy nem rossz, de ma már nem ösztönözne vásárlásra. Édes, fiatalos.Viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

nikolett

2015. november 9.

Volt ilyenem is, tartós volt - mindenféle értelemben. Nem szerettem az illatát és vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

rizspufi

2015. július 10.

Szeretem az illatát. Izzadásgátlónak jó, de sokszor csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Szeretem az illatát. Izzadásgátlónak jó, de sokszor csíp.

Dancy08

2014. október 2.

Sajnos semmit nem ér. Szoba illatosítónak használtam el szinte az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Sajnos semmit nem ér. Szoba illatosítónak használtam el szinte az egészet.

DNBianka

2014. július 23.

Finom és édes de nem igazából az én világom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 23.

Finom és édes de nem igazából az én világom

barbiii_sz

2014. április 7.

Szeretem az illatát, bár a hatásától nem vagyok elájulva, azért nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol