Playboy

Ár:   949 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Bettina13, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Parfüm dezodor a Playboy Queen Of The Game parfüm illatával.

Noyko

2019. április 8.

Tetszik. Nem eget rengetős,de mindenképp jó illatú,szívesen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Tetszik. Nem eget rengetős,de mindenképp jó illatú,szívesen használom.

Aadrii

2018. szeptember 24.

Kicsit tömény az illata, de egyáltalán nem rossz. Inkább "illatosító" szerintem, mint normális dezodor :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Kinguska09

2018. május 9.

Imadom :) reggel befujom vele magam es egesz estig erzem a tartossagat nem izzadok meg(oke nem a 40 fokba) de normal idoben teljesen kitart estig :) az illata meg ahhh nyamii :P :) ja es plusz pont hogy nalam legalabbis nem hagyott meg sosem foltot egyik ruhamon sem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Jelizz

2018. január 20.

Ahogy meglattam hogy uj playboy kiadasu illat van megkellet vennem, de nemakartam egybol a parfumot megvenni, ezert a sprayt vettem meg, tetszik az illata edes ,noies,eros. A parfumjen meg gondolkodok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Amy24

2017. december 30.

Alapbol en ugy vettem eszre h a Playboy mint dezodor nem tartos.Ez most bor fuggo vagy sem nem tudom.De en barmikor vettem kb 1-2 o ereztem edzes utan semmit se er..A Fa dezodorok nekem jobbak..most ezt kaptam elhasznalom de magamtol nem vesszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Mariann1807

2017. december 29.

Ez abszolút pénzkidobás. Még úgy is, hogy ajándékcsomagban rendeltem. Izzadásgátló hatása nincs, az illata még rendben is lenne, ha tartana valameddig. Csalódás :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Banszky

2017. augusztus 17.

Izzadásgátlásra nem jó de ezt tudtam is amikor megvettem. Edzésre kerestem (ahol tök mindegy mivel fújom be magam izzadok mint a ló) valami csajosabb,nem éppen edzőtermi illatot. Nem túl tartós sajnos viszont cserébe finom illata van. Így hát valóban nem tud sok mindent. Se izzadságot gátolni,se tartósságot biztosítani...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Black Fairy

2017. június 10.

Az illata finom, de semmi hatása nincs...az izzadást nem gátolja, az izzadságszagot nem nyomja el, és általában azt mondanám, hogy rendben két csillag, mert jó az illata, nem elég állatbarát a márka ahhoz, hogy megbocsájtsak azért, mert semmit se érő (de illatos) termékeket adnak ki...
Dezodorként csődöt mondott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Dezodorként csődöt mondott...

salientina_

2017. április 23.

Jó illata van, többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Jó illata van, többször újravettem már.

Patriciam

2017. április 22.

Dezodorkent egyaltalan nem mukodik, de borre fujva en erzem a 'skintouch technology't😂 igazabol csak ezert vettem meg de az illatat is imadom es tenyleg erezni egy darabig. Legkozelebb inkabb a parfumjet veszem meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Sodium Ascorbate