Playboy

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Muriel, az összetevőket feltöltötte: Nicole24, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Csajoknak, szexy, nőies, sötét fukszia színű csomagolásban a már megismert finom illatban.

bogarka23

2018. június 15.

Eleinte nagyon tetszett az illata, a de a tubus végére már inkább émelyítő volt... Az izzadásgátló hatásáról inkább ne is beszéljünk... Katasztrófa....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

baba_girl_16

2017. november 22.

Az illata kicsit erős, de nem rossz. Csak parfümnek nem használnám, arra kevés. Dezodornak szintén nem jó, nemhogy meggátolja az izzadást, de még elő is segíti. Az ára is magas, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

netti1990

2017. március 6.

Nagyon finom parfüm illatú dezodor.Én megvoltam elégedve a hatásával,viszont az ára nem valami kedvező,csak akkor,ha Eurós üzletbe veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Zsan31

2017. január 11.

Egyik kedvenc Playboy illatom a Play It Lovely-val egyetemben! Nekem nagyon bevált, a kis parfümmel együtt! Itt is el kell mondanom úgy látom, mert sokan úgy tűnik tévedésben élnek, hogy ez izzadásgátló. NEM, NEM AZ! Ez egy szimpla deo spray, egy illat spray. Az izzadásgátlók többsége alumíniumot tartalmaz, az köti meg a nedvességet! Nekem tökéletes, mivel nem vagyok izzadós fajta hónaljban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

klumtimea

2016. december 13.

Húha, elég nagyon csalódtam benne! Az illata remek, azt akár parfüm helyett is javasolnám, de izzadásgátlás terén hadd ne mondjak semmit... nem hogy elnyomta volna, de kifejezetten felerősítette az izzadságszagot... ezen a téren teljes bukta. Úgyhogy kap tőlem egy 2-est, de csak mert jó kedvem van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Az illata jó viszont izzadásgátlónak pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Az illata jó viszont izzadásgátlónak pocsék.

tdorina3

2016. április 8.

Szerintem nem az izzadásgátlás az elsődleges funkciója, és abban egyébként is egy alsó középkategóriás termék. Nekem tetszik az illata, és habár izzadtam tőle, de sosem lettem büdös. Nem mondanám tolakodó illatnak, pontosabban talán töményebb koncentrációban igen, de ettől a spraytől nem illatozom úgy mint egy virágos kert. Dezodorként talán hármas, parfüm sprayként viszont négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Jelizz

2016. január 29.

mint dezodor nem jó , de mint illat spray jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

mint dezodor nem jó , de mint illat spray jó :D

Nittuska

2015. szeptember 24.

Nekem tetszik az illata. 20 + fok körül sztem elég jó a deo hatása, de nyáron biztosan nem ezt használnám..
Alapjába véve amiért levonok 1 csillagot az az ára... Azért ennyit nem ér meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Alapjába véve amiért levonok 1 csillagot az az ára... Azért ennyit nem ér meg

katuska8

2015. szeptember 20.

Mivel nagyon szeretem a sprayt ugyan ebből, ezért vettem meg a deot. Amikor vásároltam, akkor 20 fok körüli hőmérséklet volt. Befújtam vele magam és alig akartam elhinni, hogy egyáltalán nem izzadtam. Aztán pár nappal később 30 fok fölötti hőmérsékletnél meg szabályszerűen csurgott végig a karomon az izzadtság. SZóval azt hittem találtam valami nagyon jót, de kiderült, hogy nem :( Télen jó lesz, de most nem ajánlatos ezt használni, mert semmit nem ér :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol