Playboy

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák,dm,rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   drogériák,dm,rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő és sampon egyben. Gazdag illat, hogy ne maradj ki semmiből!

roddo

2019. augusztus 21.

Nagyon kellemes, intenzív llatú, jól habzó tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Nagyon kellemes, intenzív llatú, jól habzó tusfürdő.

Bettu

2017. augusztus 28.

Már megváltozott a külseje, de egyébként szerintem a férfi Playboy tusfürdők közül a legjobb. Az illata nagyon elcsavarta a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

ZoeAZs

2017. július 27.

A férjemnek már sokszor újra vásároltam, mindketten szeretjük az illatát a bőrén ;) És ez így szép :) :D Nagyon kiemelni nem tudom egyik tulajdonságát sem az intenzív és hosszantartó illatot kivéve, de a férjemnek nem is problémás a bőre, szóval ezzel se szárazabb, se zsírosabb, se semmi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

baba_girl_16

2017. június 22.

Csakúgy mint a többi Playboy tusfürdő, ez is szuper. Nagyon jó illata van, ami ráadásul tartós is. Tökéletesen habzik és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

ritus206

2016. február 1.

Karácsonyra vettem a család férfi tagjainak, több félét is, de nem tudták eldönteni kinek melyik tetszik. Nem vesztek össze rajta, de mindenki, mindenkiét használta. Egyik jobb mint a másik, ennek a valamitől édesebb, kissé feminin illata van. Mindenkinek teszett az illata, nekem is, ráadásul jól müködött mint tusfürdő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.

0808

2015. december 30.

Férjemnek vettem mert tetszett az illata, rajta is imádom, sokáig érezni ,olyan jó beleszippantani a bőrébe:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Zsanett01

2015. május 21.

A páromnak,és a fiamnak is vettem.Imádják!Sokáig érezni az intenzív illatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

A páromnak,és a fiamnak is vettem.Imádják!Sokáig érezni az intenzív illatát!

Csirip74

2015. február 22.

A nagyfiam nagyon vakarózik tőle, de a párom teljes megelégedettséggel használja. Múltkor láttam amikor zuhanyzott, hogy csúnya sárga színű ez a tusológél...meglepődtem. Mindenesetre jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 22.

rekaviragm

2015. február 22.

A páromnak vettem, de imádom az illatát, gyakran használom, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Samponként még nem használtam, mert meg vagyok elégedve a jelenlegivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol