Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Kategória:   Dezodorok

Aromás-fougere illat férfiaknak.

Fej jegyek: bergamot, menta, levendula,
Középjegyei: muskátli és a lila,
Alap jegyek: pézsma, cédrus és szantálfa.

Attiqus

2018. június 9.

Dolce Gabbana illat,amit nem igazán szeretek. Sajnos vásárláskor nem engedték meg,hogy kis mennyiségben a kezemre permetezzem és megérezzem az illatát és így vettem. A Dolce Gabbana-s illat engem a légyirtók illatára emlékeztet.
Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

Nekem nem jött be.

Joe38

2013. október 21.

Az elmúlt fél évben volt szerencsém 3-féle Police dezodort kipróbálni.(Szürke,kék,piros).
Mindegyik tetszett de,nálam az "Original" áll a dobogó legfelső fokán, mert ezt találtam a legkarakteresebbnek és a legmaszkulinabb illatnak a többi közül!Szerintem ár-érték arányban teljesen jogos neki az 5*!Páromnak is ez a kedvence a dezodorjaim közül és abszolút újravenném bármikor............Nem az olcsóbb kategória ,de akciósan néha meglehet kapni 1000-1500 körül is, ami szerintem ajándék ár ezért az illatért.
Bátran ajánlom bárkinek,aki minőségi illatot szeretne nem túl drágán a férfiasabb dezodorok közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 21.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.