KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szofija, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Rossmann

Kiadás éve: 2016

Fejillat: mandula, mandula virág, citrom.

Szívillat: karamell, arab jázmin, kunkor

Alapillat: vanília, szantálfa

Maryetta

2018. február 20.

Nekem olyan ratyi vanília illata van, mű, de mégis kellemes, igaz magamra nem fújnám.

Maryetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Szila20

2018. február 12.

Én féláron vettem meg a Müllerben, abszolút szerelem volt első szaglásra! :) Anyukámmal NAGYON különbözik az ízlésünk illatok terén, de ez mindkettőnket azonnal megfogott, és a barátom is imádja rajtam. :) Az illatjegyei pontosan leírják ezt a terméket, de egyébként nekem valamiért a mézeskalács jut róla eszembe, számomra igazi ősz végi/téli illat. Nagyon szeretem! :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Anett0721

2018. február 9.

Imádom a vaníliás parfümöket, hatalmas gyűjteményem kedvenc darabjai (TM Angel, Chopard Wish, YSL Cinéma, Lancome Hypnose, V&R Flowerbomb, stb.) mind édesek, gondoltam tetszeni fog.
Valóban Hypnotic Poison, de nekem kicsit szúrósan vaníliás, autóillat keveredik a vaníliával. Jobban szeretem a virágos-vaníliát, játékos-vaníliát vagy fanyar vaníliát. Ő nekem mű-vanília, kicsit gyógyszeres beütéssel is (kanalas orvosság?)

Még próbálgatom, hátha, mert az üvege jópofa és hát vaníliás, nem értem mi lehet a baj hogy nem passzolunk..talán nem jó pillanatban próbáltam, volt már ilyen velem máskor is.

Upd.: No most pár órája rajta van a kezemen. Leszáradáskor eltűnik a szúrósság és orvosság-mellékzönge is. Baromi lineáris, "pure" vanília.
Tetszik.
Megveszem. :)

Upd.2: Megvettem.
Odavagyok a "pure" vanília illatáért! Semmi más, csak vanília, beismerem, ez hiányzott eddig a parfümgardróbom cukorfelhő-részlegéből!!
És az egész véleményem MA íródott, az update-ekkel együtt. Pedig én napokig tipródok egy parfüm beszerzése előtt! Ez jelent valamit ;)

Upd. 3.: azóta is nagyon szeretem! Egyelőre nem sokalltam be tőle, pedig én a legtöbb parfümöt max. 3-4 napig használom egymás után aztán pár napig valami totál mást, de ő a kivételek között kapott előkelő helyet. Hah, mily' rég kerestem már egy teljesen "csakis vanília" illatot!

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Tetszik.
Megveszem. :)

Upd.2: Megvettem.

PinkMcFreeze

2018. január 31.

Nagyon szeretem az illatát, mert nem édes vanília felhő leng körül, hanem sokkal kifonomultabb érzéki illat (: Még az újravételén gondolkozom, de ha nem találok jobbat nála, akkor biztos találkozok még vele ;) Egy hibáját tudom csak megemlíteni, amiért egy csillagot le is vonok, hogy a bőrömön nagyon csúnya piros foltokat tud okozni és enyhén viszket a beparfümözött bőrfelület. A ruhára szoktam fújni és így nem okoz irritációt, de ez a dolog annyira nem tetszik sajnos, pedig az illata fenséges!

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

vicka

2018. január 24.

Végre, megtaláltam az én téli illatom! Annyira illünk egymáshoz, és annyira tartós, és úgy imádom, hogy az szinte fáj. :D Régebben használtam Christina Aguilera By Night parfümét, viszont az nem volt tartós, ezért nem vettem újra. Ez a kis parfüm pedig szinte egy és ugyanaz, mint a By Night, csak sokkal-sokkal tartósabb! Nekem több, mint 5*

vicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Bublup

2018. január 20.

Nem bírtam ellenállni, a DM-ben féláron megvettem, mert annyira komfortos viselni a nagy hidegben, és olyan jókat írtak róla a fragranticán. Azóta is használom hetente többször, imádom, hogy a sálamon sokáig érzem, igazi meleg, bújós illat.

Bublup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Sheila

2017. december 6.

Azt hiszem mostantól tényként kezelendő, hogy a Krémmánia olvasása negatív hatással van a parfüm függők pénztárcájára...:-)
Ezt sem vettem volna meg magamtól az életben soha, ha itt nem olvasom róla a sok jó véleményt. Úgyhogy kíváncsi lettem rá és mivel imádok mindent ami a karamell-mandula-vanília vonalon mozog (akár illat, akár kaja :-), nem volt kérdés hogy a kosaramban landol. Édes, finom illat, de hálistennek nyoma sincs benne annak az émelyítő wunderbaum autóillatosító feelingnek, amit mostanság sok hasonló parfümben érezni szoktam. Tényleg a karamell dominál benne, szuper lesz most az ünnepi-téli időszakban. A tartósságot még tesztelem, de egyelőre jónak ígérkezik.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Destinyh

2017. november 26.

Nagyon, de nagyon jó!!!! Nőies, és nagyon finom illat. A mandula, karamell és a vanília együtt valami eszméletlen. Ez az a parfüm, amit a legjobban szeretek. Rajtam nagyon tartós, az elején amikor használtam, kicsit túl erősnek tűnt, de egy idő után lecsillapodik,és valami isteni illat lesz belőle.:) Nagyon sokan dicsérték és kérdezték, hogy milyen parfümöt használok.:)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

Dormir

2017. november 17.

És lám, lám!!!!
Valóban Hypnotic Poison EDT, mégpedig a régi! Ez megváltás, hiszen az új edt változat egyáltalán nem tartós.
Talán picit karamellesebb, kevésbé mandulás, de isteni finom!

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

És lám, lám!!!!
Talán picit karamellesebb, kevésbé mandulás, de isteni finom!

aranybarack

2017. november 17.

Gondoltam, kihasználom az 50%-os parfümakciót, amit aktuálisan hirdetnek az egyik drogériában. Szép pontszáma alapján választottam ezt a parfümöt kipróbálásra, és mert megszerettem a gourmand illatokat. Kétszer teszteltem, bőrre fújva. Erős, nagy szillázsú, kesernyésen édes illat, nagyon tartós, ez mindenképpen pozitívum. Rajtam sajnos lineáris (meleg, fülledt mandula, pötty vaníliával), és szintetikus, nyomába sem ér pl egy Dior Poison Girl-nek, vagy a Valentino Blush-nak, amelyek hasonló illatkategóriájú parfümök itt, lényegesen rosszabb értékeléssel. A párom véleménye is annyi, hogy ennél volt jobb, pedig igazán kedvesen asszisztál a parfümös hobbimhoz, és ami kellemes rajtam, azt megdicséri. Nem rossz, de maximum közepes, én nem szeretném megvenni.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate