KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szofija, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Rossmann

Kiadás éve: 2016

Fejillat: mandula, mandula virág, citrom.

Szívillat: karamell, arab jázmin, kunkor

Alapillat: vanília, szantálfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sheila

2017. december 6.

Azt hiszem mostantól tényként kezelendő, hogy a Krémmánia olvasása negatív hatással van a parfüm függők pénztárcájára...:-)
Ezt sem vettem volna meg magamtól az életben soha, ha itt nem olvasom róla a sok jó véleményt. Úgyhogy kíváncsi lettem rá és mivel imádok mindent ami a karamell-mandula-vanília vonalon mozog (akár illat, akár kaja :-), nem volt kérdés hogy a kosaramban landol. Édes, finom illat, de hálistennek nyoma sincs benne annak az émelyítő wunderbaum autóillatosító feelingnek, amit mostanság sok hasonló parfümben érezni szoktam. Tényleg a karamell dominál benne, szuper lesz most az ünnepi-téli időszakban. A tartósságot még tesztelem, de egyelőre jónak ígérkezik.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Destinyh

2017. november 26.

Nagyon, de nagyon jó!!!! Nőies, és nagyon finom illat. A mandula, karamell és a vanília együtt valami eszméletlen. Ez az a parfüm, amit a legjobban szeretek. Rajtam nagyon tartós, az elején amikor használtam, kicsit túl erősnek tűnt, de egy idő után lecsillapodik,és valami isteni illat lesz belőle.:) Nagyon sokan dicsérték és kérdezték, hogy milyen parfümöt használok.:)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

Dormir

2017. november 17.

És lám, lám!!!!
Valóban Hypnotic Poison EDT, mégpedig a régi! Ez megváltás, hiszen az új edt változat egyáltalán nem tartós.
Talán picit karamellesebb, kevésbé mandulás, de isteni finom!

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

És lám, lám!!!!
Talán picit karamellesebb, kevésbé mandulás, de isteni finom!

aranybarack

2017. november 17.

Gondoltam, kihasználom az 50%-os parfümakciót, amit aktuálisan hirdetnek az egyik drogériában. Szép pontszáma alapján választottam ezt a parfümöt kipróbálásra, és mert megszerettem a gourmand illatokat. Kétszer teszteltem, bőrre fújva. Erős, nagy szillázsú, kesernyésen édes illat, nagyon tartós, ez mindenképpen pozitívum. Rajtam sajnos lineáris (meleg, fülledt mandula, pötty vaníliával), és szintetikus, nyomába sem ér pl egy Dior Poison Girl-nek, vagy a Valentino Blush-nak, amelyek hasonló illatkategóriájú parfümök itt, lényegesen rosszabb értékeléssel. A párom véleménye is annyi, hogy ennél volt jobb, pedig igazán kedvesen asszisztál a parfümös hobbimhoz, és ami kellemes rajtam, azt megdicséri. Nem rossz, de maximum közepes, én nem szeretném megvenni.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Luna1024

2017. november 9.

Véleményem szerint az egyik legjobb, legfinomabb illat, ami a DM és a Rossmann polcain megtalálható! Egyértelműen Dior Hypnotic Poison EDT hasonmás, de míg a Dior EDT-je rajtam rendkívül csalódást keltő teljesítményt produkál mind illat, mind tartósság terén (sajnos nagyon nem illünk össze, pedig az összes változatát próbáltam már az eredeti 1998-as illattól a legújabbig), ez minden tekintetben szuperjól teljesít! :) Nem érdekel, hogy egy viszonylag "olcsóbb" árkategóriás drogériás illatról beszélünk (bár az ugye nagyon relatív, mi olcsó és mi nem), én akkor is kimondom: szerintem köröket ver a hipernépszerű Hypnotic Poison EDT-re, valamint annak összes többi hasonmására (vannak szép számmal: Profomum Roma Confetto, Juliette Has a Gun Mmmm..., Tesori d'Oriente Fiore del Dragone - csak hogy párat emítsek...). Első fújásra Ő is egy harmatgyenge mandulás-vaníliás felhőcskét produkál csak, aztán mintha eltűnne - de nem végérvényesen: kb. 10 perc múlva "feltámad hamvaiból", és addig nem tapasztalt intenzitással kezd izzani a bőrömön! A kezdeti fázis (amit kifújás után érzek) egy icipicit, de tényleg nagyon kicsit szintetikus, aztán ez is elillan, és marad belőle egy pihe-puha, igazi simogatóan bekuckózós illat! Vaníliás-mandulás, ugyanakkor én nagyon karamellásnak is érzem, és a leheletnyi füstösség mellett esküdni mernék, hogy van egy kis sós illata is, ami borzasztó jól áll neki! Nőies, csábító, ugyanakkor mégsem közönséges illat. Azt hittem, hogy nem lesz tartós, mert hol nagyobb, hol sokkal kisebb intenzitással éreztem magamon, pedig valójában nagyon is az: bőrön 7-8 órát bír (nekem egy drogériás illattól ez szép teljesítmény), ruhán viszont ennél is brutálisabban ragaszkodó. A kabátom ujján, valamint a nyakamnál olyan intenzíven illatozott az előző nap felfújt parfüm, hogy aznap végül nem is fújtam semmi mást, mert biztosan "összeveszett" volna ezzel a kis szépséggel! :) EDT-hez képest ez elég dicséretes dolog...
Számomra jó érzés viselni, egyrészt mert tényleg finom és igényes illat, másrészt mert nagyon hálás vagyok neki: Ő az első HP-jellegű parfüm, ami működik rajtam, ezért végre nem kell lemondanom a mandulafelhőről (pedig a sorozatos csalódások után kezdtem már egy kissé elengedni a dolgot)!
(A márka másik illata - a Sinner - imádott Alien-em utánzata, ami szintén nagyon jól sikerült, bátran tudom ajánlani mindenkinek, de az Alien-t azért nem körözi le, így ezzel ellentétben nem is fogom megvenni). :)
Ha utánzat, ha nem, én megadom neki az 5 csillagot!

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Ha utánzat, ha nem, én megadom neki az 5 csillagot!

mokojka

2017. november 8.

Ó,de fincsi! Édes-krémes-púderes.Hideg időben mennyei beleburkolózni.Hm,hát ez engem nagyon kellemesen meglepett most!

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Keetlin

2017. október 26.

Idén ősszel vettem meg, elsőre szerelem volt. Aztán ez azóta már csillapodott.. elég erős illat, így csak az őszi/teli hónapokban tudom elképzelni az illatát. A tartóssága 10/8. Ár-érték arányban teljesen jó parfüm.

Keetlin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

cherry93

2017. október 11.

Nagy erőteljes, édes illat. És baromi tartós is - sajnos, mivel rajtam valamiért irtózatosan nagymamás. Van valami mellékzönge az illatában, ami émelygésre késztet. Egyébként mikor már lenyugszik, pár órával később már szinte csak a vaníliát érem belőle, de baromi töményen, mintha egy autóillatosító dőlt volna rám.
Ui.: a kutyámat megsimogattam a parfümös kezemmel. Tüsszögőrohamot kapott szegény..

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

jcsilla

2017. október 10.

Imádom! :) A lila testvér is nagy kedvenc, de ő mindent visz!

jcsilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Imádom! :) A lila testvér is nagy kedvenc, de ő mindent visz!

Slushy

2017. szeptember 20.

Hihetetlen, hogy mennyire tartós ez a parfüm! 8 óra elteltével is érzem magamon és mások is érzik rajtam. Már rengeteg parfümöt használtam de egy se volt ilyen tartós.
Az illata is fantasztikus. Finom vanília és mandula. Ősszel és télen a legjobb. Nagyon jó "melegséges" illat. Én nyáron is sokszor használtam és már nem tudom hány üvegen vagyok túl :)

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate