KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szofija, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Rossmann

Kiadás éve: 2016

Fejillat: mandula, mandula virág, citrom.

Szívillat: karamell, arab jázmin, kunkor

Alapillat: vanília, szantálfa

picitina

2018. április 12.

Nagyon tetszik az illata, mióta ezt hordom, mindig megkérdezik a lányok, hogy mi a parfümöm, akárhova megyek.
(Azt viszont be kell, hogy valljam, nekem ez nem egy fiatalos illat. Van benne valami erős fűszer illat, amihez szerintem meg kell érni. Szóval én a 25+osoknak ajánlanám főleg.) Viszont isteni, és tényleg isteni!

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Aria249

2018. április 8.

Első kipróbálástól nagyon tetszett az illata, erős vaníliás, mandulás, édes illat. Nagyon nagyon sokáig tart a bőrömön, szinte lemosni is alig lehet. Egy fújás is elég és egész nap érzem magamon.

Aria249
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

via0408

2018. április 6.

Azt mondták többfelé, hogy ez az illat jó dupe-ja a Dior Hypnotic Poisonnek, ami nagy kedvencem, úgyhogy muszáj volt kipróbálnom. Egyet kell értenem, nagyon hasonló a két illat, de azért a Dior még így is toronymagasan nyer. A Dior sokkal kifinomultabb és rafináltabb. A Police az én orromnak egysíkúbb, és vaníliásabb is. Ugyanakkor a citromtól a viselés eleje-közepe táján almásan savanykássá válik, amit nem szeretek annyira. A mandula kevésbé érződik benne az én bőrömön, és nekem hiányzik a Dior ánizsossága, amitől kicsit kevésbé lenne monoton. Önmagában nézve azonban beváltja, amit ígér, közepesen tartós, intenzívebb az illata, mint a Diornak, de azért még messze nem fejfájósan erős. Ezért a pénzért bőven megéri:)

Szerk: Kezd rettentően zavarni a citrom. De valószínűleg az én orrommal van baj, mert rajtam kívül senki nem érzi - mindenki csak a vaníliát. Viszont 4 csillag, mert egyre ritkábban nyúlok hozzá :/

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

tonhalacska

2018. március 20.

Kellemes mandulás, karamellás illat, a vanília szerencsére alig érezhető benne, igen tartós. Férjem szerint, fahéjas tejbegríz illatú.

tonhalacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

kinga180

2018. március 14.

Egy fesztiválon nyertem ezt a parfümöt, magamtól sosem vettem volna meg, mivel első "szaglásra" nagyon durván tömény édes. De nagyon pozitívan csalódtam benne, mivel egy kis idő múlva a töménysége már nincs meg csak a finom édes illat. Ráadásul nagyon tartós! Én leginkább a marcipánhoz tudnám hasonlítani az illatát. Összességében szeretem!

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Fruzsi

2018. március 2.

Egyszerűen imádom ezt a parfümöt, ráadásul egészen tartós is.

Update: Ritkán szoktam elfogyasztani a parfümöket, inkább elpárolog, megromlik, mielőtt elfogyna. Vagy csak továbbadom valakinek, mert én már unom. Nos, őt sikerült elhasználnom. Sőt, kicsit rosszul is esik, hogy már alig van benne. Úgy érzem, ez az illat nagyon passzol hozzám. Simán használtam télen-nyáron hétköznapra és alkalomra is, mindig megállja a helyét.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Egyszerűen imádom ezt a parfümöt, ráadásul egészen tartós is.

Maryetta

2018. február 20.

Nekem olyan ratyi vanília illata van, mű, de mégis kellemes, igaz magamra nem fújnám.

Maryetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Szila20

2018. február 12.

Én féláron vettem meg a Müllerben, abszolút szerelem volt első szaglásra! :) Anyukámmal NAGYON különbözik az ízlésünk illatok terén, de ez mindkettőnket azonnal megfogott, és a barátom is imádja rajtam. :) Az illatjegyei pontosan leírják ezt a terméket, de egyébként nekem valamiért a mézeskalács jut róla eszembe, számomra igazi ősz végi/téli illat. Nagyon szeretem! :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Anett0721

2018. február 9.

Imádom a vaníliás parfümöket, hatalmas gyűjteményem kedvenc darabjai (TM Angel, Chopard Wish, YSL Cinéma, Lancome Hypnose, V&R Flowerbomb, stb.) mind édesek, gondoltam tetszeni fog.
Valóban Hypnotic Poison, de nekem kicsit szúrósan vaníliás, autóillat keveredik a vaníliával. Jobban szeretem a virágos-vaníliát, játékos-vaníliát vagy fanyar vaníliát. Ő nekem mű-vanília, kicsit gyógyszeres beütéssel is (kanalas orvosság?)

Még próbálgatom, hátha, mert az üvege jópofa és hát vaníliás, nem értem mi lehet a baj hogy nem passzolunk..talán nem jó pillanatban próbáltam, volt már ilyen velem máskor is.

Upd.: No most pár órája rajta van a kezemen. Leszáradáskor eltűnik a szúrósság és orvosság-mellékzönge is. Baromi lineáris, "pure" vanília.
Tetszik.
Megveszem. :)

Upd.2: Megvettem.
Odavagyok a "pure" vanília illatáért! Semmi más, csak vanília, beismerem, ez hiányzott eddig a parfümgardróbom cukorfelhő-részlegéből!!
És az egész véleményem MA íródott, az update-ekkel együtt. Pedig én napokig tipródok egy parfüm beszerzése előtt! Ez jelent valamit ;)

Upd. 3.: azóta is nagyon szeretem! Egyelőre nem sokalltam be tőle, pedig én a legtöbb parfümöt max. 3-4 napig használom egymás után aztán pár napig valami totál mást, de ő a kivételek között kapott előkelő helyet. Hah, mily' rég kerestem már egy teljesen "csakis vanília" illatot!

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Tetszik.
Megveszem. :)

Upd.2: Megvettem.

PinkMcFreeze

2018. január 31.

Nagyon szeretem az illatát, mert nem édes vanília felhő leng körül, hanem sokkal kifonomultabb érzéki illat (: Még az újravételén gondolkozom, de ha nem találok jobbat nála, akkor biztos találkozok még vele ;) Egy hibáját tudom csak megemlíteni, amiért egy csillagot le is vonok, hogy a bőrömön nagyon csúnya piros foltokat tud okozni és enyhén viszket a beparfümözött bőrfelület. A ruhára szoktam fújni és így nem okoz irritációt, de ez a dolog annyira nem tetszik sajnos, pedig az illata fenséges!

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate