Police

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szofija, Módosítva: 2019. november 4.

Lelőhely:   Rossmann

Kiadás éve: 2016

Fejillat: mandula, mandula virág, citrom.

Szívillat: karamell, arab jázmin, kunkor

Alapillat: vanília, szantálfa

Police The Sinner Forbidden For Woman+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nika117

2021. december 19.

Egyik legkedvencebb parfümöm volt. Szívem szakad meg érte, hogy már ezt sem gyártják..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

sigma

2021. november 11.

💔💔💔💔💔
A szivem szakad meg erte, nagyon regota kerestem a tokeletes illatot mire ratalaltam. Oriasi szerelem volt, isteni illat, tartos, sokaig ereztem magamon, rengetegen dicsertek, tenyleg teljesen odaig meg vissza voltam erte a kifujas pillanatatol kezdve.
Nem sok ido jutott nekunk. Kb. fel eve hasznaltam amikor egyszeruen mar nem talaltam sehol 😭
Azota is keresem az uj IGAZIT, de mar egyik sem lesz olyan mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

💔💔💔💔💔
Azota is keresem az uj IGAZIT, de mar egyik sem lesz olyan mint ez.

RKBrigi

2021. július 12.

Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják már, nagyon szuper tartós parfüm volt. Bár nagyon édes volt az illata, de én imádtam, sokan dicsérték rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

heiserfanni

2020. augusztus 17.

Megszállott vanília mániás vagyok! Életem egyik kedvenc parfümje! Mérhetetlen fájdalom számomra hogy nem gyártják 😭 Nagyon tartós, nagyon finom illata van, az ára abszolút nem érdekelt, mert első szaglásra Szerelem volt! 5*!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

pacsalia

2020. július 25.

UPDATE 2: ha valakit érdekelne, a Dior Hypnotic Poison EDT roller pearl (tehát kenős) verziója nagyon hasonlít rá, csak még ennél is sokkal-sokkal jobb :) aki szeretné pótolni vagy valami hasonlót keres, mindenképp tegyen egy próbát a Diorral, fix hogy nem fog csalódni!

UPDATE: azóta beszereztem, nem bántam meg, továbbra is tartós rajtam és nagyon imádom, valamint a körülöttem lévők is csak dicsérik.

Első vélemény: MENNYEI MANNA!
Egyből kiszúrtam a Rossmannban az üvegét , szerintem szép.
Na de ha az üvegét figyelmen kívül hagyjuk is: ez egy isteni illat!
A fő jegye a vanília, de ez nem ám az a szimpla vaníliás illat, hanem az a vonzó, dögös fajta!
Édes, édes, ahogy írtátok ja, de ez nem a szimplán (tömény/vattacukor) édes, hanem a krémesen, finoman, szexisen édes.
Amúgy extra tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Első vélemény: MENNYEI MANNA!
Egyből kiszúrtam a Rossmannban az üvegét , szerintem szép.
Na de ha az üvegét figyelmen kívül hagyjuk is: ez egy isteni illat!
Amúgy extra tartós. :)

Roni27

2020. május 31.

Vérzik a szívem érte, hogy már nem gyártják 😞
Nagyon szeretem, szerintem tartós az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Vérzik a szívem érte, hogy már nem gyártják 😞
Nagyon szeretem, szerintem tartós az árához képest.

emeseee6

2020. május 14.

Hypnotic Poison dupe...Aha,akkor egy pirosra festett trabant meg Ferrari dupe? :D
Kb ennek annyi köze van a Posionhoz,egy szintetikus autóillatósító-szintű illat,hálisten,hogy kivonták,élénken él még az emlékeimben,noha csak egyszer próbáltam papíron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Mercy23

2020. május 7.

Nekem ez a parfüm vált be eddig a legjobban. Rengetegen megdicsertek még este is pedig reggel fújtam belőle 2 fújást. Kár, hogy már nem gyártják. 3 évig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Evelyyn

2019. október 1.

Update: Mégsem vált be igazán. Kicsit autóillatosító feelingje volt, úgyhogy arra is fogom használni ezután.

Tetszik! Vakon rendeltem, mert sehol nem találtam a drogériákban. Hypnotic poison dupe, ez szintetikusabb illat és egyszerűbb is sokkal. Most mégis ezt használom, talán 5-10 év múlva jöhet Dior, ez fiatalosabb. Christina aguilera by night parfüm is nagyon hasonló ehhez, az kicsit gyümölcsösebb, az nekem nagyon nagy favorit, de a tartóssága kritikán aluli, ez sokkal tartósabb. Egyébként én le szedtem róla ezt a fehér gagyi borítást, simán le lehet emelni róla felül. Amiért 4 pont az a citrom, de szerencsére csak az elején érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Imádom a vaníliát parfümben, így nekem ez a parfüm nagy szerelem! Police parfümök jellegzetessége, hogy hosszan tart az illatuk. Gyűjtöm őket, nagyon szeretem minden illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Coumarin, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.