KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szofija, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Rossmann

Kiadás éve: 2016

Fejillat: mandula, mandula virág, citrom.

Szívillat: karamell, arab jázmin, kunkor

Alapillat: vanília, szantálfa

Scent

2018. augusztus 13.

Végre nem koponyát formázó Police csomagolás...hanem bilincset (Irgalom!). A tartalom: még féláron se érte meg. Nem sértem meg vele a parfümparkomat!

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Verona5

2018. július 17.

Szörnyű szintetikus édes borzalom. Csak az első 15 mp volt elviselhető a kifújás után, mintha valami borsos illattal kezdett volna, a többi az "mikor érek már haza, hogy lemossam" fázis. Éééés többszöri melegvizes lemosás után is itt figyel a kezemen... a fr...ba, nem kellett volna magamra fújnom az itteni jó vélemények ellenére sem.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

random23

2018. július 2.

Ajándékba kaptam, de nagyon szeretem. Kellemesen vaníliás illata van, hosszantartó, sokszor még nap végén is érzem az illatát.

random23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Scara

2018. június 23.

Ajándékba kaptam, de számomra túl édes.
Tartósság és hatósugár tekintetében verhetetlen. 😊 2 esélyt kapott, de inkább új gazdát keresek neki.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Ajándékba kaptam, de számomra túl édes.

picitina

2018. április 12.

Nagyon tetszik az illata, mióta ezt hordom, mindig megkérdezik a lányok, hogy mi a parfümöm, akárhova megyek.
(Azt viszont be kell, hogy valljam, nekem ez nem egy fiatalos illat. Van benne valami erős fűszer illat, amihez szerintem meg kell érni. Szóval én a 25+osoknak ajánlanám főleg.) Viszont isteni, és tényleg isteni!

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Aria249

2018. április 8.

Első kipróbálástól nagyon tetszett az illata, erős vaníliás, mandulás, édes illat. Nagyon nagyon sokáig tart a bőrömön, szinte lemosni is alig lehet. Egy fújás is elég és egész nap érzem magamon.

Aria249
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

via0408

2018. április 6.

Azt mondták többfelé, hogy ez az illat jó dupe-ja a Dior Hypnotic Poisonnek, ami nagy kedvencem, úgyhogy muszáj volt kipróbálnom. Egyet kell értenem, nagyon hasonló a két illat, de azért a Dior még így is toronymagasan nyer. A Dior sokkal kifinomultabb és rafináltabb. A Police az én orromnak egysíkúbb, és vaníliásabb is. Ugyanakkor a citromtól a viselés eleje-közepe táján almásan savanykássá válik, amit nem szeretek annyira. A mandula kevésbé érződik benne az én bőrömön, és nekem hiányzik a Dior ánizsossága, amitől kicsit kevésbé lenne monoton. Önmagában nézve azonban beváltja, amit ígér, közepesen tartós, intenzívebb az illata, mint a Diornak, de azért még messze nem fejfájósan erős. Ezért a pénzért bőven megéri:)

Szerk: Kezd rettentően zavarni a citrom. De valószínűleg az én orrommal van baj, mert rajtam kívül senki nem érzi - mindenki csak a vaníliát. Viszont 4 csillag, mert egyre ritkábban nyúlok hozzá :/

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

tonhalacska

2018. március 20.

Kellemes mandulás, karamellás illat, a vanília szerencsére alig érezhető benne, igen tartós. Férjem szerint, fahéjas tejbegríz illatú.

tonhalacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

kinga180

2018. március 14.

Egy fesztiválon nyertem ezt a parfümöt, magamtól sosem vettem volna meg, mivel első "szaglásra" nagyon durván tömény édes. De nagyon pozitívan csalódtam benne, mivel egy kis idő múlva a töménysége már nincs meg csak a finom édes illat. Ráadásul nagyon tartós! Én leginkább a marcipánhoz tudnám hasonlítani az illatát. Összességében szeretem!

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Fruzsi

2018. március 2.

Egyszerűen imádom ezt a parfümöt, ráadásul egészen tartós is.

Update: Ritkán szoktam elfogyasztani a parfümöket, inkább elpárolog, megromlik, mielőtt elfogyna. Vagy csak továbbadom valakinek, mert én már unom. Nos, őt sikerült elhasználnom. Sőt, kicsit rosszul is esik, hogy már alig van benne. Úgy érzem, ez az illat nagyon passzol hozzám. Simán használtam télen-nyáron hétköznapra és alkalomra is, mindig megállja a helyét.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Egyszerűen imádom ezt a parfümöt, ráadásul egészen tartós is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate