KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szofija, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Rossmann

Kiadás éve: 2016

Fejillat: mandula, mandula virág, citrom.

Szívillat: karamell, arab jázmin, kunkor

Alapillat: vanília, szantálfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Destinyh

2018. november 1.

Update: Még mindig imádom! Egy kis ideig mást használtam, de azt hiszem mindig is Ő lesz az igazi! Az illatával nagyon tudok azonosulni. Számomra édes, de mégis olyan 'megnyugtató' illat, viszont nem olyan ártatlan mint amilyennek tűnik, van benne valami amitől nagyon érzéki lesz. A tartóssága még mindig szuper. Oda vagyok érte!:) Engem még sose fogott meg annyira egy illat, mint ez.

Nagyon, de nagyon jó!!!! Nőies, és nagyon finom illat. A mandula, karamell és a vanília együtt valami eszméletlen. Ez az a parfüm, amit a legjobban szeretek. Rajtam nagyon tartós, az elején amikor használtam, kicsit túl erősnek tűnt, de egy idő után lecsillapodik,és valami isteni illat lesz belőle.:) Nagyon sokan dicsérték és kérdezték, hogy milyen parfümöt használok.:)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Csilla123

2018. október 18.

A valaha volt legkedvencebb parfümöm! Egyszerűen imádom az illatát, marha finom vaníliás! 10/10 a tartóssága, van hogy harmadnap is érzem a ruhámon. Teljesen megéri az árát! Biztos veszek még, ha elfogy.

Csilla123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

googles

2018. szeptember 28.

A velemenyek felcsigaztak, kiprobaltam.
Koszonom, nem, meghagyom az elso parfumos tinilanyoknak, akik meg a fullaszto edesre buknak.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

A velemenyek felcsigaztak, kiprobaltam.

AzAKismacska

2018. szeptember 11.

20 éves, cuki új munkatarsnőm illata. Koáabban ezt a parfit nem ismertem, a lányt napokig titokban szagolgattam :D, mert nagyon - nagyon ismerős illata volt, végül rákérdeztem.
Az ismerősség nem csoda: a meleg, mandulás- vaníliás illatjegyek nagyon hasonlítanak a Montale Sweet Oriental Dream és a Tesori Byzantium illataira, amiket imádok :)
A Police talan picit kevésbé virágos, gourmandabb - ha van ilyen szó egyáltalán-.
Tartós és a szillázsa is rendben van- utóbbi talán picit sok, kifejezetten nagy hatósugarú, erős cucc, aki nem szereti az illatot, tuti szenvedni fog viselője környezetében. :D a citrusos jelleg próbálja kiegyensúlyozni, kevés sikerrel. Édességbomba, de szerencsére, kellően " fűszeres", így nem lesz belőle bazári vattacukor illat.

Vagány illat, vagány üvegben.

Nyilván pl. hűvösebb időben szebb lenne, talán a mennyiséggel is visszafogottabbnak kellene lennie, de nah, húsz évesen ki nem locsolta magára azt, ami nagyon tetszett? ( öregebben is előfordulnak ilyen kilengések mindenkivel szerintem.)

Azért nem adok ötöst, mert hiába szép illat, totál lineális leszáradású, nincs semmi poén, semmi változás- kibontakozás benn.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Vagány illat, vagány üvegben.

fannnni

2018. augusztus 26.

itteni vélemények alapján bátorkodtam kipróbálni. egyet fújtam a kezemre, elsőre éreztem, hogy valóban a Dior Hypnotic Poisonjának utánzata, amit amúgy nagyjából szeretek. De a Dior sokkal kifinomultabb. ami a bibi: ez lemoshatatlan. még egy darázs is megkörnyékezett, pedig addigra már háromszor igyekeztem lesikálni a kezemről. szóval órák óta "bűzlök". nagyon tömény. a Hypnotic Poison szerintem erős, de néha, télen, alkalomra, elmegy, de ez... sokkal tolakodóbb.

fannnni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

beresregina95930

2018. augusztus 20.

Kövezzetek meg, de vannak napok mikor ezt fújom magamra 😁 hangulat kell hozzá..
Kicsit a mézes negróra emlékeztet..
Tipikus szűzies illata van, de én szeretem !

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Kövezzetek meg, de vannak napok mikor ezt fújom magamra 😁 hangulat kell hozzá..
Kicsit a mézes negróra emlékeztet..
Tipikus szűzies illata van, de én szeretem !

Scent

2018. augusztus 13.

Végre nem koponyát formázó Police csomagolás...hanem bilincset (Irgalom!). A tartalom: még féláron se érte meg. Nem sértem meg vele a parfümparkomat!

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Verona5

2018. július 17.

Szörnyű szintetikus édes borzalom. Csak az első 15 mp volt elviselhető a kifújás után, mintha valami borsos illattal kezdett volna, a többi az "mikor érek már haza, hogy lemossam" fázis. Éééés többszöri melegvizes lemosás után is itt figyel a kezemen... a fr...ba, nem kellett volna magamra fújnom az itteni jó vélemények ellenére sem.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

random23

2018. július 2.

Ajándékba kaptam, de nagyon szeretem. Kellemesen vaníliás illata van, hosszantartó, sokszor még nap végén is érzem az illatát.

random23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Scara

2018. június 23.

Ajándékba kaptam, de számomra túl édes.
Tartósság és hatósugár tekintetében verhetetlen. 😊 2 esélyt kapott, de inkább új gazdát keresek neki.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Ajándékba kaptam, de számomra túl édes.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate