Police

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szofija, Módosítva: 2019. november 4.

Lelőhely:   Rossmann

Kiadás éve: 2016

Fejillat: mandula, mandula virág, citrom.

Szívillat: karamell, arab jázmin, kunkor

Alapillat: vanília, szantálfa

Evelyyn

2019. október 1.

Update: Mégsem vált be igazán. Kicsit autóillatosító feelingje volt, úgyhogy arra is fogom használni ezután.

Tetszik! Vakon rendeltem, mert sehol nem találtam a drogériákban. Hypnotic poison dupe, ez szintetikusabb illat és egyszerűbb is sokkal. Most mégis ezt használom, talán 5-10 év múlva jöhet Dior, ez fiatalosabb. Christina aguilera by night parfüm is nagyon hasonló ehhez, az kicsit gyümölcsösebb, az nekem nagyon nagy favorit, de a tartóssága kritikán aluli, ez sokkal tartósabb. Egyébként én le szedtem róla ezt a fehér gagyi borítást, simán le lehet emelni róla felül. Amiért 4 pont az a citrom, de szerencsére csak az elején érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Lilu003

2019. szeptember 10.

Életem első vakvásárlása volt, az illatjegyekre lettem figyelmes, majd a vélemények győztek meg igazán. A Hypnotic Poison nagyon is tetszene, de van benne valami olyan összetevő, ami engem zavar. Valóban nagyon hasonlít rá ez az illat, csak itt nincs az a bizonyos furcsa illat, amit nem szeretek. Fantasztikus a vanília-mandula-karamell játéka, nem tudok betelni vele. Ahogy szelídül az illat, leginkább a vanília dominál, de nyomokban még lehet érezni a másik két kedvenc összetevőmet is. Tartóssága picit lemarad a "nagyoktól", de szerintem az árához képest még elfogadható. Nagyon szeretem az ilyen jellegű illatokat, nagyon örülök, hogy a sok precíz vélemény által rátaláltam erre a szuper téli parfümre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Imádom a vaníliát parfümben, így nekem ez a parfüm nagy szerelem! Police parfümök jellegzetessége, hogy hosszan tart az illatuk. Gyűjtöm őket, nagyon szeretem minden illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Bombekur

2019. május 26.

Édesanyámnak vettem karácsonyra. 62 éves, egyszerűen imádom. A minap megéreztem a munkahelyemen. Egy 22-25 körüli lány használta, muszály volt rákérdeznem ez-e, és csodálkozott honnan jöttem rá. Minden korosztály számára tökéletes. Férfi létemre megadom az 5 csillagot, tartósságról nyilatkozzanak a hölgyek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 26.

Nikki1202

2019. május 24.

Sinner után nagy reményekkel vettem meg, nekem nem azt hozta amit vártam, túl édes, nem is olyan tartós magamon. Ár érték arányban nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

magyaredina

2019. április 17.

Egész kellemes ez az illat.
Édes, nagyon édes. Noha nincs benne, de én kókusznak érzem. A tartóssága sem rossz.
Nőcis. Egynek elmegy.
Az ára egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Egész kellemes ez az illat.
Nőcis. Egynek elmegy.
Az ára egész jó.

Leoka

2019. március 18.

Nagy kedvenc ez az illat és igen, valóban orrbavágós:), szóval ezt csak annak, aki ezt bírja:)
Tömény mandulás - vanília illat. Jellegében lehet hasonlítani a Hypnotic Poisonhoz, azt azért az összetettebb illat, finomabb is.
Ez nem változik túlságosan, marad egyforma illat rajam, míg a H.P.re ez nem igaz.
Ettől függetlenül, szeretem, akcióban jó áron ki lehet fogni. Mivel tényleg nagyon tömény kevéset kell belőle használni.
Inkább téli illat, de majd azért teszek vele egy próbát nyáron is:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Inkább téli illat, de majd azért teszek vele egy próbát nyáron is:)

Ennie86

2019. március 13.

Egész kellemes kis illat. :) Nem hittem volna hogy fog a Police-tól más illat is tetszeni, mint a To Be Tatooart. Vanília és mandula. Hmm... :) Rajtam nagyon kellemes egyveleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Dortya

2019. február 18.

Édes, határozott, virágos-keleties illata van. Imádom! A fél család ezt használja miattam, szerintem nagyon tartós :) Ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Lexi90

2019. február 4.

Egyszerűen tökéletes édes vaníliás illat nem a gagyi fajtából. Aki siratja Lolita Lempicka L parfümjét, mint például én, annak itt a tökéletes utód.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate