Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 200 Ft

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: citrom, cédrus, kardamom, szerecsendió, babérlevél,

Szívjegyek: kasmirfa, ámbra, levendula,

Alapjegyek: fás jegyek, tonkabab, narancsvirág szirom, gyanta.

Ár: 6 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

0bikbik0

2018. január 10.

Valóban nem mindennapi illat.
Párban kaptuk a lányossal (fehért csomagolású). Az is bejött, ez is.
A csomagolás nagyon nem csábít, sőt... de ami benne van, az tényleg érdekes. Nem tudom behatárolni, de nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

Valóban nem mindennapi illat.
Párban kaptuk a lányossal (fehért csomagolású). Az is bejött, ez is.

lolitatucsi

2016. december 12.

Én imádtam ezt az illatot, ajándékba vettem, édeskés de mégis férfias, nem az tömeg illat ami mindenhol szembejön veled az utcán. Ráadásul a müllerben akciósan 3500 Ft-ért vettem, így ár érték arányban is tökéletes volt :) Amúgy azthiszem 6-7 ezer körül volt akció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Carlito

2016. október 7.

Ma lett meg a kis drágám,és természetesen ez is bejövős nagyon :P.
Engem az Antonio Banderas Golden Secret-re emlékeztet.Kellemes édes de nem fullasztó. Police ismét 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Ma lett meg a kis drágám,és természetesen ez is bejövős nagyon :P.

betty23

2016. január 20.

A párom jelenlegi kedvenc illata, ha férfi lennék én sem tudnék neki nemet mondani. EDT-hez képest elég tartós. Az ára nem éppen jutányos, de online olcsóbban hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

fatalboy

2014. július 28.

A beharangozását követően egyből beleszerettem az üvegébe, szerintem brutál jól néz ki és rendkívül ötletes. Ezt követően elhatároztam, hogy a beszerzendők listájára írom, de sajnos akkor itthon még nem volt kapható. Tavaly ősszel azonban Bécsben rátaláltam egy Douglas üzletben, s a még el nem költött 20 euróm beáldoztam erre. Az illata 5/5, imádom! Télies, kissé "komor, sötét", de ennek ellenére elegáns, de nem olyan "öltönyös" illat. Sokkal inkább vagány, határozott. Amolyan bőrdzsekis, rockstar parfüm, a bevállalós, de titokzatos férfiaknak. Ha megszagolom, mindig Bécs nyüzsgő, s elegáns utcái jutnak róla eszembe. Csupa-csupa ellentét. Épp ezért oly' különleges. Az intenzitásáról és a tartósságáról legnagyobb szomorúságomra ez nem igazán mondható el, rajtam rendkívül hamar elillant az illata, csak egy hirtelen mozdulat vagy szélfuvallat hatására csapta csak meg az orrom. Töménysége EDT, így valamennyire érthető, de én szeretem az intenzív, domináns parfümöket. Minden esetre ki lehet próbálni, egy novemberi sétához tökéletes lesz :) 5/3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate