PomPom

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"A jázmin édeskés illata lengi körbe ennek a könnyed, selymes éjszakai arckrém tégelyét. Ezt a krémet az 1001 éjszaka mesegyűjtemény legvarázslatosabb történetei ihlették, emlékezve a gyerekkor gondtalanságára. Használd minden este, és engedd, hogy a jázmin andalító illata egy különleges álomvilágba reptessen, akárcsak egy misztikus varázsszőnyeg. Miközben pihensz, a krémbe kevert B5 provitamin teszi a dolgát: javítja a bőr vízmegkötő képességét, ezzel is lassítva a bőr öregedését. Száraz, vízhiányos bőrre 30 éves korig ajánljuk."

mekhrba

2018. április 23.

Magát a krémet én szerettem, hamar beszívódott és jól is hidratált, amíg tudtam használni. Ugyanis elromlott a pumpája, írtam a Pompomosoknak, akik megírták, hogy ők ilyenről még nem hallottak, én viszont itt már olvastam több ilyen esetről is, de megígérték, hogy kiküldik nekem az új adagolót, ami nem érkezett meg, lassan két hete könyörgök nekik, hogy küldjék el nekem, egyszer elfelejtették, elvileg ma megérkezik. Ezek után én többet nem rendelek tőlük, inkább áttérek egy másik márka termékeire.
Gondolkoztam mennyi pontot adjak így a krémre, azt viszont szerettem, sőt a többi terméküket is, amit próbáltam, viszont mintha gyorsabban fogynának, nem tudom változtattak-e valamit, vagy más oka van, de ezen két okból döntöttem a váltás mellett.

Update: A pumpát végül megkaptam, de sajnos le kell vonnom csillagot, mert mióta használom más lett az állaga, sokkal olajosabbnak látom, hiába rázom fel. Reggelre pedig borzalmasan zsíros lesz a bőröm tőle, ami eddig nem volt jellemző rá. Elhasználom testápolónak, annak viszont drága, szerencse, hogy ajándékba kaptam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Brazilparty

2018. február 13.

Nővéremtől örököltem, mert rosszul volt a szagától. Igazából nekem is elég sok ez a jázmin és a pasimat is irritálja, mikor befekszem mellé. Amúgy nagyon szép a csomagolás meg a pumpás kiszerelés, hidratál is, de nekem több pattanásom lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

deccs91

2018. február 13.

Hát én teljesen el vagyok ájulva tőle. Féltem az illatától, meg se akartam rendelni, mert általában ezek a jázmin illatok nagyon erősek és műk. Na hát ez pont az ellenkezője, nagyon visszafogott és pont olyan mint mikor nyaralni voltunk és messziről lehet érezni a jázmin illatát. Nagyon kevés elég belőle, mégis érzem, hogy egész estére elegendő anyag van rajta. Reggelre a bőrön nagyon puha és ápolt. Száraz bőröm van, szóval nem tudom egy zsíros bőrre mennyire sok, de én imádom, tuti újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

meggyfagyi

2017. december 8.

Enyhén zsíros,vízhiányos bőrömre vettem,kíváncsiságból inkább,mert nem kifejezetten ez a nekem való termék a leírás alapján,de aztán kiderült hogy mégis :D Nagyon könnyen beszívódik,kellemes,de natúr illata van,és reggelre nagyon puha a bőröm. A hűvösebb idő-fűtésszezon beköszöntével pedig tényleg csodaszer lett számomra.Azonnal látszik,ha pár napig nem használom. Imádom ezt a márkát,még nem csalódtam bennük,ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

SzMaya

2017. november 28.

A második adaggal használom a nappali változatával együtt, és nagyon beváltak a száraz, néhol vegyes bőrömre. Az illatuk kellemes, a pumpás adagolás szuper. Csomagban szoktam rendelni, amiben a szintén hatásos “Igéző szemek szemránckrém” van.
Kb. 2-3 hónapig elég nekem ez az adag, így az ára is megfelelő. A kis csomag,amiben érkezik... zabálnivaló!! 🙂 Ajánlom mindenkinek a márka termékeit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

lindacandydive

2017. november 1.

Nagyon szeretem ezt a krémet, igazi felüdülés a bőrömnek minden este tisztítás után. Bátran ajánlom azoknak, akiknek vízhiányos, száraz a bőre - nekem megoldotta a bőröm éjszakai húzódását, "porzását". Nemsokára beszerzem a nappali párját is. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Momiji

2017. október 19.

Ez a krém egyszerűen fantasztikus!!! Igaz még csak másodszor használom, de a bőröm imádja. Vízhiányos, mégis viszonylag olajos a bőröm, így féltem, hogy nagyon zsírosít majd, de szó sincs ilyesmiről. :) Enyhén nedves bőrre viszem fel és pikk-pakk beszívja az arcom. Imádom a jázmin illatát, és ennek a krémnek nem tolakodó, mégis fantasztikus jázmin illata van, ja és nagyon kicsi elég belőle. Maximálisan megérte az árát! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol