PomPom

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: katx3, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Piros a bőröd, netalántán kiütések is megjelentek rajta? Feszül, éget vagy viszket? Ebben az esetben a Te bőrödnek különleges kozmetikumokra van szüksége. Éjjelente a bőr sejtjei sokkal aktívabban dolgoznak a regenerálódásért és védelemért, ezért az éjszakai arckrémek legalább olyan jelentősek, mint a káros anyagoktól védő nappali kozmetikumok. Érzékeny bőrűeknél a felső hámréteg védekezőképessége meggyengült, emiatt jobban ki van téve a kórokozóknak, vegyszereknek, szennyeződéseknek vagy akár a környezeti tényezőknek. A botanikuskert éjszakai arckrém tégelyébe mindent beletettünk, ami éjjelente fel tudja készíteni a bőrödet a következő nap kihívásaival szemben. Legyen ez a családi krémetek! Illóolajmentes, így nullától 100 éves korig használhatjátok!"

Ár: 3500 , Eladó: sundisznocska
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gettesznye

2021. november 22.

Ez volt az első PomPom arckrémem, szerettem, nekem volt egy kis illata, ami tetszett. Összességében tetszett, tette a dolgát, de én nappalra használtam, nem este, elviselte a bőröm, sőt. Most tesztelem majd a 3. esti krémet, utána kiderül, melyik lesz a befutó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

szavitrii

2021. augusztus 16.

Nagy csodát nem csinál, de jól hidratál és szép az INCI-je. És magyar! Nekem ez is fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Tamaranna

2021. június 1.

Erről ugyanazt tudom mondani, mint a nappali párjáról: az elején nem vált be, de amióta egy rendes koreai arcápolási rutin részeként használom, azóta tökéletes. És nagyon sokáig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

pannabernadett

2020. december 26.

Nagyon szeretem! Ugyan illatmentes, mégis van egy kis finom illata, ami talán tényleg a benne lévő shea vajnak köszönhető. Minden este használom, egyáltalán nem irritálja a piros, érzékeny arcbőrömet. Csodákat ugyan nem tett, de eddigi életem során csodatevős krémmel még nem volt szerencsém találkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

ginterzsofi

2020. július 29.

disclaimer: en csak a szemem kore hasznalom, valoszinuleg egesz arcra tul sok lenne, de szem kore tokeletes!! nem hiszem hogy ranctalanit vagy barmit csinal a sotet karikakkal, viszont iszonyatosan jol hidratal - masnap reggelig erzem a szemem koruli szupererzekeny boron hogy puha es felvan toltve. a kiserleteim alapjan a sheavaj ami ennyire hatekony, viszont ez a krem nagyon konnyu, nem ragacsos, nem irrital viszont ugy tunik hogy taplal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

abonyiagnes

2020. július 22.

Télen borzalmasan szomjas a bőröm. Emellett vannak gyulladt pattanasaim és ekcemara is hajlamos vág yok... Ezt a krémet nagyon szereti a bőröm, de annyira, hogy úgy issza be, hogy kb. vödör számra kenhetném.... Nálam 1 hónap alatt teljesen elfogyott.

Egy csillagot azért vonok le, mert mikor újravettem, már sok volt a bőrömnek. Nem itta be.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Nem veszem újra.

vhunpor

2020. június 5.

Piros foltokra tényleg nagyon jó,száraz bőrt biztos jól hidratálja, arckezelés után jól nyugtat viszont zsíros mitteszeres bőrre nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

S.K

2020. január 12.

Szeretem, mert illatmentes és szuperek az összetevői. Teljesen elégedett vagyok vele. Nem irritál, könnyen beszívódik.

Update: Jöttem lepontozni. Négy vagy öt tubussal használtam el, de már nem sokat ér. Száraz foltok jelentek meg az arcomon. Ahhoz pedig drága, hogy ezt megengedhesse magának. 😀 Keveset nyújt, de lehet már nagyon megszoktam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

coralineee

2019. december 8.

Nekem nagyon száraz, nagyon érzékeny a bőröm télen. Ez a krém rengeteget segít az állapotán, kezdenek eltűnni a piros foltok az orrom és a szám környékéről. Nyáron is megvolt, de akkor még kicsit soknak éreztem, mostanra viszont tökéletesen felszívja a bőröm. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

wasp

2019. november 26.

Felváltva használom a botoxkrémükkel, nagyon megkedveltem. Eleinte ez is csípett, akár a többi termékük, de mostanra elmúlt ez az érzet a használattal. Könnyen beszívódó, bár kissé erőteljes, gazdag textúrája van, szépen hidratál, illatmentes, tetszik az is, hogy nyomós az adagoló és nem kell a tégelyben kotorásznom. Ezt sem gyurmázom/mosom le magamról reggel, ami külön pluszpont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2