PomPom

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: katx3, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Piros a bőröd, netalántán kiütések is megjelentek rajta? Feszül, éget vagy viszket? Ebben az esetben a Te bőrödnek különleges kozmetikumokra van szüksége. Éjjelente a bőr sejtjei sokkal aktívabban dolgoznak a regenerálódásért és védelemért, ezért az éjszakai arckrémek legalább olyan jelentősek, mint a káros anyagoktól védő nappali kozmetikumok. Érzékeny bőrűeknél a felső hámréteg védekezőképessége meggyengült, emiatt jobban ki van téve a kórokozóknak, vegyszereknek, szennyeződéseknek vagy akár a környezeti tényezőknek. A botanikuskert éjszakai arckrém tégelyébe mindent beletettünk, ami éjjelente fel tudja készíteni a bőrödet a következő nap kihívásaival szemben. Legyen ez a családi krémetek! Illóolajmentes, így nullától 100 éves korig használhatjátok!"

anyyyca

2019. május 20.

Kb 2 hete használom, és nagyon megszerettem. Kiszáradásra hajlamos a bőröm, emiatt szeretem, hogy jó zsíros, éjszakára az ilyen krémeket szereti az arcbőröm. Számomra nem illatmentes, mennyei sheavaj illata van, imádom. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

arimer

2019. február 12.

Sajnálom, hogy nem leltel rá hamarabb. Eddig egy masik magyar terméket használtam,de meguntam, hogy minden kokuszzsir es shea vaj, így tettem egy próbát.
Nekem tökéletes, alig alszom gyerek mellett, de tényleg látom,hogy szebb lett a bőröm, miota hasznalom.
A többi kremet is ki fogom probalni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

A többi kremet is ki fogom probalni:)

TRMoni78

2019. február 12.

Nagyon száraz a bőröm így télen, és olyan érzékeny, hogy a legtöbb kipróbált arckrém irritálta. Ez viszont nekem tökéletes, elég gyorsan beissza a bőröm, és reggel is hidratált tőle. Praktikus és higiénikus a pumpás kiszerelés, nekem tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

sophienyuszi

2018. november 26.

Szuper érzékeny bőr-kompatibilis krém, jó összetevőkkel, de kifejezetten csak éjszakára és száraz, vízhiányos bőrre, hideg időben. Nekem egy icipicit sok, ezért felváltva szoktam használni egy másik arckrémemmel, ami könnyebben beszívódik, mint ez. A pumpás kiszerelés egyébként nem rossz, csak remélem teljesen kijön majd a tégelyből az összes, és nem kell széteszkábálnom, hogy a benne maradt, nagyjából két heti krémadagot majd ki tudjam szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

S.K

2018. november 21.

Szeretem, mert illatmentes és szuperek az összetevői. Teljesen elégedett vagyok vele. Nem irritál, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Deepy

2018. szeptember 13.

A nappali krémmel együtt használom, érzékeny, rozaceás bőrömnek valódi csodaszer. Először túl sűrűnek éreztem, de hamar beszívódik. Illatmentes, és nagyon praktikus a csomagolása. Rendelem is a következőt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

ksfrani

2018. május 31.

Az első használatkor kicsit féltem tőle, mert nagyon masszívnak éreztem. De csak pár perc kellett, és a bőröm elkezdte beinni, reggelre semmi sem maradt az arcomon, csak a puha és hidratált bőröm. Nagyon szeretem már így pár nap után is, mindig várom az esti rutint! A bőröm már most sokkal szebb és élettel telibb. Az illata is kellemes

UPDATE: sajnos a csomagolásával valami nem stimmel, 1-2 hét után nem jön belőle semmi, csak az oldala szivárog, ezért sajnos, le kell vonjak az értékeléséből :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Reddiamond

2018. április 19.

Nekem magában túl zsíros, nem tölti fel eléggé a bőröm. Így használok hozzá zselét is (jelenleg csigagélt). Csak estére használom. Reggelre szép, hidratált marad az arcom. Semmi irritáció, ami nálam kritikus pont, mert sok krémtől extra nagy pattanások nőnek az arcomon..mellkasomon stb... Szal. egyelőre újravevős. ;)

Update: most már a kollagénes szemránckrémüket kenem alá éjszakára. Így még jobb a hatás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Bettina1984

2018. április 2.

Nagy reménnyel indultam neki, de a bőröm szó szerint megfullad tőle, nehezen szívódik be.
Egyetlen pozitívuma, hogy illatmentes.
Kidobni nem fogom, elhasználom, de nem újra vevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Egyetlen pozitívuma, hogy illatmentes.
Kidobni nem fogom, elhasználom, de nem újra vevős

szalontai

2017. december 15.

Szérummal együtt használom, reggelre nagyon szép a bőröm, pihe puha és láthatóan kipihentebb. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2