PomPom

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: katx3, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Piros a bőröd, netalántán kiütések is megjelentek rajta? Feszül, éget vagy viszket? Ebben az esetben a Te bőrödnek különleges kozmetikumokra van szüksége. Éjjelente a bőr sejtjei sokkal aktívabban dolgoznak a regenerálódásért és védelemért, ezért az éjszakai arckrémek legalább olyan jelentősek, mint a káros anyagoktól védő nappali kozmetikumok. Érzékeny bőrűeknél a felső hámréteg védekezőképessége meggyengült, emiatt jobban ki van téve a kórokozóknak, vegyszereknek, szennyeződéseknek vagy akár a környezeti tényezőknek. A botanikuskert éjszakai arckrém tégelyébe mindent beletettünk, ami éjjelente fel tudja készíteni a bőrödet a következő nap kihívásaival szemben. Legyen ez a családi krémetek! Illóolajmentes, így nullától 100 éves korig használhatjátok!"

pannabernadett

2020. december 26.

Nagyon szeretem! Ugyan illatmentes, mégis van egy kis finom illata, ami talán tényleg a benne lévő shea vajnak köszönhető. Minden este használom, egyáltalán nem irritálja a piros, érzékeny arcbőrömet. Csodákat ugyan nem tett, de eddigi életem során csodatevős krémmel még nem volt szerencsém találkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Esztiike

2020. december 12.

Ez a krém kifejezetten száraz bőrre van, meglepő ha valaki véleményezést ir, úgy, h nem is a megfelelő bőrre keni...Na mindegy..
Jól hidratál, nappalra is kell mellé egy erősen hidratáló krém, h utána puha maradjon a bőr. De sztem hozza azt aminek készítették.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

ginterzsofi

2020. július 29.

disclaimer: en csak a szemem kore hasznalom, valoszinuleg egesz arcra tul sok lenne, de szem kore tokeletes!! nem hiszem hogy ranctalanit vagy barmit csinal a sotet karikakkal, viszont iszonyatosan jol hidratal - masnap reggelig erzem a szemem koruli szupererzekeny boron hogy puha es felvan toltve. a kiserleteim alapjan a sheavaj ami ennyire hatekony, viszont ez a krem nagyon konnyu, nem ragacsos, nem irrital viszont ugy tunik hogy taplal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

abonyiagnes

2020. július 22.

Télen borzalmasan szomjas a bőröm. Emellett vannak gyulladt pattanasaim és ekcemara is hajlamos vág yok... Ezt a krémet nagyon szereti a bőröm, de annyira, hogy úgy issza be, hogy kb. vödör számra kenhetném.... Nálam 1 hónap alatt teljesen elfogyott.

Egy csillagot azért vonok le, mert mikor újravettem, már sok volt a bőrömnek. Nem itta be.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Nem veszem újra.

vhunpor

2020. június 5.

Piros foltokra tényleg nagyon jó,száraz bőrt biztos jól hidratálja, arckezelés után jól nyugtat viszont zsíros mitteszeres bőrre nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

S.K

2020. január 12.

Szeretem, mert illatmentes és szuperek az összetevői. Teljesen elégedett vagyok vele. Nem irritál, könnyen beszívódik.

Update: Jöttem lepontozni. Négy vagy öt tubussal használtam el, de már nem sokat ér. Száraz foltok jelentek meg az arcomon. Ahhoz pedig drága, hogy ezt megengedhesse magának. 😀 Keveset nyújt, de lehet már nagyon megszoktam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

coralineee

2019. december 8.

Nekem nagyon száraz, nagyon érzékeny a bőröm télen. Ez a krém rengeteget segít az állapotán, kezdenek eltűnni a piros foltok az orrom és a szám környékéről. Nyáron is megvolt, de akkor még kicsit soknak éreztem, mostanra viszont tökéletesen felszívja a bőröm. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

wasp

2019. november 26.

Felváltva használom a botoxkrémükkel, nagyon megkedveltem. Eleinte ez is csípett, akár a többi termékük, de mostanra elmúlt ez az érzet a használattal. Könnyen beszívódó, bár kissé erőteljes, gazdag textúrája van, szépen hidratál, illatmentes, tetszik az is, hogy nyomós az adagoló és nem kell a tégelyben kotorásznom. Ezt sem gyurmázom/mosom le magamról reggel, ami külön pluszpont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

anyyyca

2019. május 20.

Kb 2 hete használom, és nagyon megszerettem. Kiszáradásra hajlamos a bőröm, emiatt szeretem, hogy jó zsíros, éjszakára az ilyen krémeket szereti az arcbőröm. Számomra nem illatmentes, mennyei sheavaj illata van, imádom. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

arimer

2019. február 12.

Sajnálom, hogy nem leltel rá hamarabb. Eddig egy masik magyar terméket használtam,de meguntam, hogy minden kokuszzsir es shea vaj, így tettem egy próbát.
Nekem tökéletes, alig alszom gyerek mellett, de tényleg látom,hogy szebb lett a bőröm, miota hasznalom.
A többi kremet is ki fogom probalni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

A többi kremet is ki fogom probalni:)

Antioxidánsok: Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2