PomPom

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Ha már átlépted a bűvös 30-ast, és szereted a mézédes virágillatot, akkor ez az arckrém fényt hoz majd az éjszakai arcápolásodba. Az éjszakai arckrém használata nem csak a száraz bőrűek kötelező feladata, ezért készítettünk egy olyan krémet, amit normál, enyhén zsíros és kombinált bőrre ajánlunk.
30 év felett az arcápolás egy új szakaszba lép, ezért a megszokott kozmetikumokat érdemes lecserélni és újak után kutatni, hogy a nők ősellenségeit, a ráncokat legyőzzük és megelőzzük. Ezt az illatos krémet klinikailag tesztelt ránctalanító komponenssel és koenzim Q10-zel kevertük össze, ezért 30 éves kor felett ajánljuk."

zsuffika

2019. május 24.

Első és valószínűleg utolsó pompom rendelésemmel jött az arcápoló csomag részeként, azonnal le kellett mosnom, intenzív, égető, csípő érzést adott, ebben bizony van valami, amire én allergiás vagyok, magam sem tudom, hogy mi lehet az, mert soha nem történt még hasonló, itt az arcápoló csomag összes termékénél előjött az irritáció. Még aznap írtam a Pompom-nak mikor megkaptam és kipróbáltam a termékeket, nagyon készségesen álltak rendelkezésemre, visszaküldhetem és visszakapom a krémek árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Boriszka

2018. május 10.

A Napsugár nevű nappali párjánál már leírtam a véleményem. Ugyanazt gondolom róla is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

loira

2018. április 23.

A nappalival együtt vettem, de sajnos egyik sem vált be.
Kombinált bőrre ajánlják, ennek ellenére kombinált bőrömre a nappali krémet használva délutánra lesz fényes az arcom és kenődik el a smink, az éjszakai után reggelre vagyok egy merő csillogás.
Az illata és a textúrája kellemes, de egyáltalán nem kombinált bőrre való sajnos.
Amiért mégis kap 3 csillagot, az az, hogy nem tesztel állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

A nappalival együtt vettem, de sajnos egyik sem vált be.
Amiért mégis kap 3 csillagot, az az, hogy nem tesztel állatokon!

GeMaZsu

2018. február 8.

Én is a nappali krémjével együtt vettem meg. A nappali változata nem rossz, de ezt biztos nem fogom újra megvenni. Biztos az én bőrömben a hiba, de úgy vettem észre, mintha több pattanás/ miteszer jelent volna meg rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

LunaFlor

2017. december 10.

Fekete pénteken együtt vettem meg a nappali párjával. A véleményemet ott bőven kifejtettem, de a lényeg, hogy én nagyon elégedett vagyok a hatásával. Kb egy hete használom folyamatosan, igaz, Neroli virágvizes zselével még aláhidratálok, mivel borzasztóan vízhiányos a bőröm, de azt már korábban is használtam. Kb. így egy hét használat után a bőröm puha, sima és ragyogóan egészséges kinézetű lett. Kicsit kevesebb a pattim, és az a kb. 5 forintos nagyságú petyhüdt, száraz terület, ami az orcám közepén szokott lenni, most végre majdnem eltűnt már. Remélem idővel egészen feltölti ez a kence. Biztosan újra veszem, mert a bőröm imádja. Bár a pompom termékeket általában imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

GalambSz

2017. december 4.

Egyszerre vettem meg a nappali és az éjszakai krémet, és ennek megfelelően használtam, nekem egyik sem jött be, irritálta a bőröm, kipirosodott és patik jöttek elő. Pár nap után feladtam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2