PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: habostorta, Módosítva: 2020. november 26.

Kategória:   Ajakápolók

"Köszöntsd az őszt és a közelgő hideget limitált kiadású, mézédes szőlő illatú ajakápolónkkal! Méhviasz tartalma hatékony védelmet nyújt a szél, a hideg és a napsütés ellen, míg a többi összetevője táplál és hosszantartóan hidratál. Mondj nemet a száraz és cserepes ajkakra, és gondoskodj időben a téli bőrápolásról!"

KonDori

2021. február 28.

Ajándéknak kaptam az egyik rendelésem mellé. Az illata nagyon jó, tartós hatás. Az állaga viszont nagyon reagál az időre. Hidegben nagyon "bekásásodik" ilyenkor alig lehet kenni, aztán "felolvad" a melegben, ilyenkor meg óvatosan kell használni, hogy ne vigyen fel az ember többet, mint amit akart. Az ára a minőségéhez képest drága, így nem rendelnem meg pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

habostorta

2020. november 22.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt az ajakápolót, de sajnos csalódnom kellett :( Az illata nagyon finom, a hatása hosszantartó, nem kell 10 percenként újrakenni. Még ivás után is fenn marad. Van egy kellemes fénye is. De pár nap alatt tönkrement a csavarója, kicsavarom és utána nem csavarja vissza, nekem kell visszanyomnom. Ezt ki nem állhatom az ilyen kiszereléseknél. A másik dolog meg, hogy az állaga bekásásodott. Egyszerűen nem értem. Első néhány használatnál kifejezetten tetszett az állaga, nagyon könnyen kenhető volt. de egyszer csak kásás lett. Pedig szobahőmérsékleten tartom. Emiatt le kell vonnom 2 csillagot. Nem valószínű, hogy újraveszem. És ennek a márkának a kísérletezésével is felhagyok, mert eddig csak csalódtam. Kifejezetten szimpatikus volt a márka, de eddig amit kipróbáltam egyik se vált be. Pedig egy ajakápolóval igazán nem nehéz engem lenyűgözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.