PomPom

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Bőrnyugtató mandulaolajjal, regeneráló sheavajjal, gyulladásgátló B5 provitaminnal, mélyhidratáló karbamiddal és növényi kollagénnel a száraz bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

PrincessBell

2020. június 14.

Könnyed állagú, erőteljes illatú krém. Pumpás kiszerelése nagyon praktikus és higiénikus.
A száraz bőrömet nagyon jól ápolja, de nem szívódik be túl hamar, így éjszakára szoktam felkenni. Reggelre szép a kezem és végre nem húzódik.
Újra fogom venni, nagyon megszoktam már a használatát éjszakára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Újra fogom venni, nagyon megszoktam már a használatát éjszakára :)

MNNiko

2020. június 8.

Nagyon szuper krém! Gyorsan beszívódik, de mégis hatásos, jól hidratál és tartós. Nem kell minden kézmosás után újrakenni.
Az illata elsőre nekem kicsit erős volt, de amúgy hamar elszáll és meg is lehet szokni.
Plusz ez a kis pumpás flakon nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Plusz ez a kis pumpás flakon nagyon praktikus.

KAndiiii

2020. január 14.

Fantasztikus krém! A kezem annyira ki vold száradva, hogy már fáj. Mindössze két használat után össze sem lehet hasonlítani a bőrömet. Sima és bársonyos. Finom az illata, pillanatok alatt beszívódik, imádom. Szomorú viszont hogy sokan írnak apró kis ajándékról a rendelés mellé, én meg semmi ilyesmit nem kaptam. :) node mindegy is. Ez a termék így is úgy is újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

delila6400

2018. december 6.

Nagyon jól hidratál, de az illatának semmi köze a monoi de tahiti illathoz (volt ilyen olajam, tiszta 100%-os hígítatlan, ezért tudom biztosan). Ez a krém meg ilyen kevert rózsa és jázmin illatra hajaz, szerintem kifejezetten tolakodó és kellemetlen. Biztos, hogy többet nem rendelem meg, ráadásul drága is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

krenat

2018. szeptember 27.

Az illata leírhatatlanul finom, nagyon jól hidratál, viszont kicsit lassan szívódik be, ezért kap csak 4 csillagot. Napközben emiatt nem túl praktikus a használata, így este használom, vagy olyankor, ha nem kell épp használnom a kezeim semmihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Lana93

2018. április 10.

Most kaptam egy mintát ajándékba a rendelésemhez. IMÁDOM. Annyira de annyira finom az illata, hogy az leírhatatlan. Munkámból kifolyólag muszáj napi többször alkoholos kézfertőtlenít használnom, ami nagyon kiszárítja a kezeim, de ez a krém csodát művel velük. Gyorsan beszívódik, nem kell 10 percekig dörzsölgetnem, mint más krémeket. Biztos fogok rendelni belőle, s ajádnéknak is több családomnak fogom adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Erina

2017. november 3.

A KÉZKRÉM! Isteni illat, könnyed, finom, krémes állag. Hamar beszívódik, és iszonyat szuperül hidratál! Elég egy borsónyi mennyiség belőle mégis hozza az elvárt hatást. Soha többet nem veszek másik kézkrémet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

mflora

2017. szeptember 1.

Nem rég rendeltem meg, de imádom! Viszonylag gyorsan beszívódik, könnyű az állaga, isteni az illata és nagyon jól hidratál. Az allergiaszezonban kidörzsölődött orramra is ezt kentem, és arra is tökéletes volt :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

BloodEve

2017. május 22.

A szeretetnek van ilyen illata:) és az igazi nőiességnek.
Próbáltam már más márka monoi virágos változatát és ahhoz képest ez lágyabb, frissebb, fiatalosabb, púderesebb.

Illatélmény: füstös, púderes, egzotikus, nőiesen lágy és édes virágillat ( nem tömény, nem cukros, nem mű), 2-3 óráig intenzív
Állag: krémes- se nem vizes- se nem zsíros, nagyon picit ragad, amíg beissza a bőr
Szeretem:) +++ illata, gyorsan beszívódik, jól hidratál, puha tapintást, friss érzést ad, praktikus, airless csomagolás, szép összetevők
Hátrány: pici kiszerelés

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

A szeretetnek van ilyen illata:) és az igazi nőiességnek.

Hátrány: pici kiszerelés

3366

2017. május 5.

A rendelésemhez kaptam egy kis termékmintát belőle. Imádom az illatát és a következő vásárlásomkor biztosan fogok tenni ebből a kosaramba! :)
Valamiért kissé szemcsés-darabos volt, de gondolom ez nem sztenderd állapot, így megelőlegezem az 5 csillagot. :)
Szuper illat, jól hidratál, nem ragacsos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Szuper illat, jól hidratál, nem ragacsos.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Forrás: truth-in-aging, BFT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.