PomPom

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 17.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi hatóanyagokban rendkívül gazdag. Hosszú távon regerálja a bőr védőrétegét. Könnyen beszívódik a bőrbe. Illatát hosszú ideig érezheted a bőrödön.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MGina

2019. február 11.

Gusztustalan egy csapat.
Rendeltem egy monoi virág testápolót, aminek büdös, dohos szaga volt fél óra-óra elteltével. Írtam nekik, hogy mi a probléma, van-lehetőség kicseréltetni. Írták, hogy küldjem vissza. Visszapostáztam, kértem, hogy majd jelezzenek vissza. Egy hónap elteltével sem kaptam semmi infót. Akkor írtam nekik megint. Arra sem kaptam semmi érdemleges választ. Aztán felhívtam őket, akkor letagadták, hogy megérkezett a testápoló. Szerencsére nyomon követéssel adtam fel. Akkor már csak hárítottak, hogy az új kolléganőm szúrta el. Ez volt január közepén. Most megint nekem kellett rájuk írnom, hogy mi van már. Ők bevizsgáltatták és "semmilyen eltérést nem találtak". Kár hogy az egész családom szerint büdös, nem csak én érzem így. Persze a vásárlónak itt nem lehet igaza. De kit érdekel, hogy szerintük milyen mikor én nem vagyok elégedett.
Szóval SOHA többet tőlük nem rendelek. És nem is ajánlom senkinek!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Gusztustalan egy csapat.
Szóval SOHA többet tőlük nem rendelek. És nem is ajánlom senkinek!!!!!

MNNiko

2018. december 11.

Nekem az illata kicsit erős, de szerencsére nem tartós, így ezt elnézem neki :)
A hatása szuper! Annyi, hogy nekem nem mindig igényli a bőröm ezt a sűrű testápolót, de a férjemnek szépen eltüntette a téli hidegben megjelenő száraz foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Nekem az illata kicsit erős, de szerencsére nem tartós, így ezt elnézem neki :)

viko3456

2017. szeptember 19.

Ragadtam tőle, és viszkettem...:( nem szívódik be, pedig az illata jó volt. A viszketés még órákkal később is jelen volt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

MedicineDerm

2017. július 14.

Nagyon, nagyon finom az illata :) Könnyen eloszlatható, jól beszívódik, igaz, tényleg ragad egy picit. A Botanikuskert testápolójuk jobb érzetet hagy maga után, de megmondom őszíntén, nekem az büdös :D A kettőt együtt használom, hol ide hol oda, így van illat is, meg botanikuskert is...
Egyébként pom-pom függő lettem, annyira tetszenek a termékeik, a csomagátvételtől kezdve a csomagoláson keresztül a benne levő krémekig mindet imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Shylet

2017. május 13.

Update: 2 csillag marad az illat meg az összetevők miatt. Vizesen felkenve nem ragad _annyira_, de hiába a mesés illat, hamar elillan és nem lesz isteni puha a bőröm. Ennyi pénzért soha többet...

2.5 csillag csak olyan nincs sajnos.
Mintát kaptam belőle, teljesen elvarázsolt az ici pici tégelyben az a csodálatos egzotikus virágillat, kenegettem a kezem vele, szagolgattam ... gyorsan rendeltem egy nagyot is.
1. csillagot kap mert isteni illata van.
2. csillagot mert könnyű elsőre, szép az INC és a csomagolás.
Még egy felet mert bizakodom még. Az igazság hogy ragadok tőle, nem szívódik be rendesen, órák múlva is érzem, mint mikor nyáron leizzadok és ragad az ember nap végére. Csak ez illatos legalább. Emiatt nem is érzem túl hidratáltnak a bőröm. Még próbálgatom pár napot és updatelek, de ha nem változik, visszaküldöm, egy 5 ezért Ftos csupán 150 mles testápolótól _sokkal_ többet vártam. Eddig csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

2.5 csillag csak olyan nincs sajnos.
1. csillagot kap mert isteni illata van.
2. csillagot mert könnyű elsőre, szép az INC és a csomagolás.

eperturmix

2017. május 2.

Ojojojjj...megmondom,hogy szomorú vagyok.Igaz,csak kis mintám volt,amit felkentem egyből,és már a karjaimra nem is jutott,de elhiheti bárki,hogy nem tudtam vastagon kenni,mégis azóta se szívódott be rendesen,ès ragadok tőle..ugyanakkor nem érzem,hogy annyira pihi-puhi lett volna a bőröm.Az illata az valami elképesztő,annyira nyugtató,természetes virág illat,igazán különleges,de az is...sehol sincs,semmit nem érzek már belőle 😞egy 3/4 órája ha kentem..ez így összességében nem oké.
Az eredeti áron,ha még jó is lenne,akkor is legalább énekelnie kellene,hogy 5 ezerért megvegyek 150 ml-t,de így semmiféleképp.2 csillag a tiszavirág életű,de gyönyörű illatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

auberginecat

2017. április 25.

ajándékba kaptam a rendelésem mellé egy kis mintát és teljesen odavagyok érte, így 5 csillag lenne, de az ára láttán szélsebesen levonok 2 csillagot. 5000 forintot kizárt dolog, hogy kiadjak egy 150 ml-es kiszerelésért. nagyon szomorú vagyok, pedig mindenképpen meg akartam venni, mivel egyébként az illata, állaga, hatása is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Forrás: truth-in-aging, BFT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.