PomPom

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: orsesz, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

"Pórusösszehúzó arczselénket kifejezetten aknés, pattanásos, illetve tág pórusú bőrre fejlesztettük ki. Ez a faggyútermelést normalizáló, pórusösszehúzó arczselé növényi eredetű hatóanyagának, illetve niacinamid, azaz B3-vitamin tartalmának köszönheti hatását. Praktikus pumpás tégelye olyan természetes összetevőkkel van megtöltve, amelyek nemcsak hidratálják a bőröd, hanem olajtermelésének kiegyensúlyozásáért és a pórusméretek csökkentéséért is felelnek.Mivel illatanyagot nem tartalmaz, ráadásul gyorsan beszívódik, fiúk és lányok egyaránt használhatják a suli előtti pörgős reggeleken is.

Figyelem! Ezt a terméket nemcsak tinédzsereknek ajánljuk, hanem mindenkinek, akinek felnőttkorban is bosszúságot okoznak a tágabb pórusok és a fénylő arcbőr."

gym

2022. június 9.

Sajnos, ez a krém egyáltalán nem vált be, pedig a termékleírás alapján pont az én tág pórusú bőrömre ajánlott. Nem látom, hogy összehúzná a pórusokat és ami még inkább zavar, hogy az állaga sem felel meg, nem szépíti a bőrömet, sőt kifejezetten csúnyábbnak tűnik a bőrfelület a használata után. Nagy csalódás, többé nem vásárolok ebből a márkából...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 9.

Vikiiiiiii

2022. április 30.

Az elején nagyon tetszett, látványosan kisebbek voltak a pórusaim, szinte már az első használat után, de talán csak beleült a krém, és így elfedte őket.. mostanra már oda jutottam vele, hogy mintha még több pattanást hozna elő, mint amennyi magától lenne. Amikor hagyok egy hosszabb szünetet, akkor egész normális fejem van, mikor újra használni kezdem, megint kirügyezik az arcom. Szóval nem tudom hová tenni. 3, a kezdeti "csodáért".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

LLeva

2022. március 18.

Nem vagyok túl szerencsés ezzel a márkával, mert ez a termékük sem vált be. Itt is a marketingüzenet győzött meg, de sajnos semmit sem használt. Nekem a termék ragadós volt, de nagy nehezen elhasználtam belőle az egy tubust hogy ne vesszen kárba, rosszat nem csinált az arcommal. Az összetevői viszont jók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

vszlau

2022. január 30.

Update.3. Tubust használom,Nemsokára ki is fogy. Ugyanúgy hat mint előtte, nagyon szeretem.
A második tubusnak a felénél tartok a használatban.
Szerintem nagyon tartós, napi 2 használat mellett.
Szépen össze húzza a tág pórusokat, sem pattanás, sem miteszer nem látható az arcomon,még akkor sem ha valami extra fűszereset eszek. Ha mégis előfordulása nagy ritkán 1 akkor másnap már ott sincs.
Nekem bevált. Szerintem egy próbát mindenkinek megér.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 30.

A második tubusnak a felénél tartok a használatban.
Szerintem nagyon tartós, napi 2 használat mellett.
Nekem bevált. Szerintem egy próbát mindenkinek megér.🙂

gettesznye

2021. november 22.

Nem akartam sokat beleképzelni a krémbe, de nem hagyott nyugodni, így kipróbáltam. Tényleg szárít, ezért csak oda kenem, ahová tényleg kell, és nem minden nap, csak 2-szer/3-szor egy héten, de még így azt kell mondjam, fantasztikus, amit csinál. Még párom is észrevette a különbséget.
Mint bármilyen terméket, kozmetikumot, ezt is ésszel kell használni, és akkor van esély rá, hogy úgy hat, ahogy kell neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

thatscrazy

2021. november 3.

Szerettem volna szeretni, mert annyian szkeptikusak a márkával, de sajnos mégse.
Elsőre nagyon tetszett, de aztán egyre kevésbé és kevésbé tetszett. "Pórusösszehúzó" de inkább úgy érzem, mintha szárítana. Nyáron se ez volt a krém amihez nyúltam, mert még akkor is "szárított" nagyon. Hihetetlenül lassan is fogyott el, majdnem egy évig megvolt pedig csak 50ml.
Nagyon nagy plusz minden mellett viszont a csomagolás! Nagyon édes, de maximálisan praktikus és az utolsó csepp is kijön belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Candyz89

2021. október 4.

Nekem kombinált bőröm van és arra eddig tökéletesen bevált.Nappalra még mintha hidratálná is a bőröm.Èjszaka után kicsit zsíros érzet maradt a bőrömön.
A pórusaimat is kicsit összébb húzta és kevesebb pattanásom van mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

Narancs

2021. augusztus 16.

Nekem sem vált be igazán.
Hogy ettől jött-e ki egy-két pattim azt megmondani nem tudom. De nem zselé, hanem krém (ez a márka nem igazán van tisztában a zselé fogalmával, próbáltam a C vitaminos “zselét” is, az is egy krém). Valamint én is érzem a nehéz réteget, amit a bőrön hagy, de elnézve az összetevőket… rizskeményítő az ötödik helyen… jól tele rakták ezzel a porral.
Elhasználom, mert nem szeretek kidobni kozmetikumokat, de olyan meeeeh.
Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nekem sem vált be igazán.
Elhasználom, mert nem szeretek kidobni kozmetikumokat, de olyan meeeeh.
Biztos, hogy nem veszem újra.

DVivi585858

2021. augusztus 1.

Nagyon bíztam benne, hogy használni fog, de észrevettem, hogy miután abbahagytam a használatát nem jöttek ki újabb pattanások az arcomon. Ez volt a második Pompom termék ami nem vált be nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

kittikorbel

2021. július 22.

Meglepő módon nekem használt ez a csodaszer :) inkább éjszakára szoktam felkenni, de nekem így is hatásos :) az biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy :) kB 1 hónapja használom és az addig folyamatosan problémás boromet rendbe hozta. Pedig az arcom két oldalán a maszkviseles óta folyamatosan tele volt csúnya aknekkal és gyulladt pattanasokkal. Mióta használom sokkal szebb a bőröm, a gyulladás megszunt,az aknek eltűntek az arcomrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Hidratálók: Betaine, Propanediol, Rhodomyrtus Tomentosa Fruit Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.