PomPom

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: orsesz, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

"Pórusösszehúzó arczselénket kifejezetten aknés, pattanásos, illetve tág pórusú bőrre fejlesztettük ki. Ez a faggyútermelést normalizáló, pórusösszehúzó arczselé növényi eredetű hatóanyagának, illetve niacinamid, azaz B3-vitamin tartalmának köszönheti hatását. Praktikus pumpás tégelye olyan természetes összetevőkkel van megtöltve, amelyek nemcsak hidratálják a bőröd, hanem olajtermelésének kiegyensúlyozásáért és a pórusméretek csökkentéséért is felelnek.Mivel illatanyagot nem tartalmaz, ráadásul gyorsan beszívódik, fiúk és lányok egyaránt használhatják a suli előtti pörgős reggeleken is.

Figyelem! Ezt a terméket nemcsak tinédzsereknek ajánljuk, hanem mindenkinek, akinek felnőttkorban is bosszúságot okoznak a tágabb pórusok és a fénylő arcbőr."

Ár: 1700 Ft + pk , Eladó: mspotts
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás
Ár: 1500 Fr , Eladó: Moonlight
Állapot: Kevés hiányzik belőle, a képen látható, Helyszín: Budapest, VIII., fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

DVivi585858

2021. augusztus 1.

Nagyon bíztam benne, hogy használni fog, de észrevettem, hogy miután abbahagytam a használatát nem jöttek ki újabb pattanások az arcomon. Ez volt a második Pompom termék ami nem vált be nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

kittikorbel

2021. július 22.

Meglepő módon nekem használt ez a csodaszer :) inkább éjszakára szoktam felkenni, de nekem így is hatásos :) az biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy :) kB 1 hónapja használom és az addig folyamatosan problémás boromet rendbe hozta. Pedig az arcom két oldalán a maszkviseles óta folyamatosan tele volt csúnya aknekkal és gyulladt pattanasokkal. Mióta használom sokkal szebb a bőröm, a gyulladás megszunt,az aknek eltűntek az arcomrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

kicsiszuszi

Korcsoport: < 18
2021. június 8.

Én már a második szériából, az újabb fajta csomagolással vettem, viszont meg vagyok vele elégedve. Igaz, tényleg közelebb áll a krém állaghoz, mint a zseléhez, de a (szerintem) praktikus adagolója miatt ezt el lehet nézni. A niacinamiddal kapcsolatban pedig... nem véletlenül van a sor végén, nem feltétlen szerencsés túltolni, kis mennyiség is elég lehet, főleg kezdésnek. Sajnos ez az anyag sem egy általános csodaszer, mert valakinek vagy nagyon hatásos, vagy pattanásokat hoz elő - a niacinamid az első pár használatnál is képes acnét okozni, viszont ez rendszeres használat mellett elmúlik. Tehát akinek ilyen problémája lett ettől a krémtől, ha nem egy másik összetevőre allergiás, lehetséges, hogy ez volt a probléma. Csak azért írom ezt is le, hátha valakinek hasznos infó lesz a jövőben:)
Egy szó, mint száz, összességében nem egy rossz termékről van szó, ha kompatibilis a használójával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 8.

renz

2021. június 3.

December óta használom a terméket. Előtte évekig csúnya, tág és eltömődött pórussal küzdöttem, a kozmetikus kezeléseitől és más krémektől sem lett jobb.
Esténkként szoktam használni: a Fekete gyémánt (szintén pompomos) szappanos arctisztítás után kenek fel egy (néha két) pumpálásnyit belőle. Felvitel után pár percig kissé tapadós az arc, de ez elmúlik.

Rendszeres használat mellett nagyon sokat javult az arcbőröm, pedig szinte csak ezt a két terméket használom (+a C-szérumos zselét reggelente): a pórusaim kitisztultak, látványosan kisebbek, illetve az arcom két oldalán hajlamos vagyok aknésodásra. Ezeket is nagyon szépen eltünteti/megakadályozza, hogy előjöjjenek. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

WiedermannReni

2021. május 29.

Annyira bíztam benne, hogy jó lesz. De sajnos nem, ahogy itt többen is írtátok, filmréteget hagy az arcon, nehezen szívódik fel és semmit sem segít a tág pórusokon. Ráadásul, a niacinimid tartalma is elenyésző lehet, mert az utolsó helyen kullog az INCI-ben. Szimpla marketing, segítőkész, lelkes ügyfélszolgálat, ez a márka legnagyobb erőssége, semmi több. Többet vártam, sokkal többet a terméktől és persze a Pompom natúrkozmetikumtól mint magyar kozmetikai brandtől is, ha már azt írják a honlapon, a tulajdonos egy Menza tag, aki kötelességének érzi az intellektuális adottságait jóra használni. Azt hiszem, leginkább profittermelési szándék hozta létre ezt a terméket, hacsak nincs kidobni való, felesleges pénzeteket, ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Piko888

2021. május 29.

Egy 5 ml mintát próbáltam csak, ami körülbelül 7 használatra volt elég, így a pórusösszehúzó hatásról nem tudok nyilatkozni. Ennek ellenére nem teszek vele több próbát, sajnos nem vált be. Bőrproblémát nem okozott, viszont egyáltalán nem zselés állagú amit ígér, hanem ez krém. A legnagyobb problémám vele, hogy úgy mattít, hogy hagy egy furcsa, nehéz filmréteget az arcon és semmilyen hidratáló hatást nem érzek. Éjszakára felkenve egynek elmegy, de minek. Smink alá abszolút nem működik. Beszívódás után a felvitt alapozó, hidratáló, de még a Pompom BB (amit amúgy nagyon szeretek) alatt is "feloldódik", kukacosodik.
A márkát és a koncepciójukat egyébként kedvelem, több ajándékba kapott termékük még tesztelésre vár, néhány, már kipróbált, terméküket pedig újra is veszem, de ez nekem sajnos egy nem. 3 csillag, mert nem szárít, nem okoz pattanást, nem irritál, de sajnos nálam mást sem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

vszlau

2021. április 16.

A második tubusnak a felénél tartok a használatban.
Szerintem nagyon tartós, napi 2 használat mellett.
Szépen össze húzza a tág pórusokat, sem pattanás, sem miteszer nem látható az arcomon,még akkor sem ha valami extra fűszereset eszek. Ha mégis előfordulása nagy ritkán 1 akkor másnap már ott sincs.
Nekem bevált. Szerintem egy próbát mindenkinek megér.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

A második tubusnak a felénél tartok a használatban.
Szerintem nagyon tartós, napi 2 használat mellett.
Nekem bevált. Szerintem egy próbát mindenkinek megér.🙂

Stefics

2021. április 13.

Egy hete használom és nekem úgy tűnik, hogy üdébb és tisztább tőle az arcom. Azt is mondanám, hogy kissé a pórusokat is összébb húzta.
Nincs azóta pattanás az arcomon.
Napi kétszer kenem.
Egyenlőre elégedett vagyok vele és miután egy tubussal elfogyott írok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Nincs azóta pattanás az arcomon.
Napi kétszer kenem.
Egyenlőre elégedett vagyok vele és miután egy tubussal elfogyott írok. :)

kocsisdori

2021. április 5.

Nem olvastam el a hasznàlata előtt a krémmániás kommenteket, így sajnos a saját bőrömön tapasztaltam a második nap után a giga nagy fájó pattanásokat, amiket okozott, az egyébként pattanásmentes bőrömön..
Alapvetően kicsit tág pórusokra vettem, amikkel abszolút nem tett semmit, ellenben valóban szépen mattít..Ennek ellenére biztos , hogy el sem használom, mert ezt púderrel is el tudom érni, és cserébe pattanásaim sem nőnek. Összességében csalódás, a két csillagot az illatmentességére, és a jó állagára adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

adri0419

2021. március 31.

Sajnos a kiváncsiságom nyert az itteni vélemények felett. Sajnos! Az igaz, hogy gyorsan beszívódó, könnyű zselé, azonban semmilyen pórusösszehúzó hatásról nem tudok nyilatkozni. Pedig nem mondanám, hogy nem teszteltem eleget, mert teljes kiszerelést elhasználtam... Talán pici mattító hatást véltem felfedezni, de az sem tartott sokáig. Ezért és az állaga miatt kap 2 csillagot. Kár volt kísérletezni, maradok az Ilcsi birs zselénél az sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Hidratálók: Betaine, Propanediol, Rhodomyrtus Tomentosa Fruit Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.