PomPom

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jnicole, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Diszkrét rózsaillatú arczselét neked ajánljuk, ha bőröd zsíros és kerülöd az olajos arckrémeket, vagy ha vízhiányos bőrödet szeretnéd hatékonyan hidratálni. Tökéletes megoldás minden bőrtípus számára! Ez a hialuronsavval dúsított arczselé rendkívül sok bőrápoló komponenst tartalmaz, ráadásul pillanatok alatt beszívódik, miközben mélyen hidratál. Használd reggel, este vagy bármikor, amikor úgy érzed, hogy bőrödnek hidratálásra van szüksége.

cybill

2024. február 21.

Könnyen beszivódik zselés állaga miatt és nagyon finom rózsa illata van. Aki ezt szereti és elégedett egy közepes hidratáltsággal, annak ajánlom. Irritációt sem okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 21.

Hester

2023. december 8.

Hidratalonak kevés, ahogy szérumnak is. Én nem szerettem. Az illata rettenetes. A hugom adta nekem, mert neki a bore sem bírta. Sztem ár-ertek arányt tekintve sem jo választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 8.

Lilla25385

2023. október 14.

Pénzkidobás, kb semmit nem csinál az arcoddal, de legalább ragad. Az egész PomPom márkát elvetettem miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 14.

kriszti.csatlos

2023. augusztus 21.

Az illatát kedvelem, kellemes rózsa.
Nagyon minimálisan hidratál csak, egyébként semmi mást nem csinál.
Pozitívum, hogy a pumpás kiszerelés szuper.
Alig várom hogy elhasználjam a készletet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 21.

Az illatát kedvelem, kellemes rózsa.
Nagyon minimálisan hidratál csak, egyébként semmi mást nem csinál.
Pozitívum, hogy a pumpás kiszerelés szuper.
Alig várom hogy elhasználjam a készletet.

PannaJadranka

2023. augusztus 11.

Összetételei nagyon megtetszettek, mivel érzékeny a bőröm. Nem csalódtam a termékben, valóban nagyon szerette a kombinált bőröm. Könnyed krém, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Abszolult újraveszem. Üdítí az arcot. Illata nagyon kellemes, visszafogott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

Ardanky

2023. június 10.

Jól teszi a dolgát, olyan mint a drogerias így utólag drágállom picit.
Finom rózsa illata van.
Viszont nekem picit kiül, de ha ki vagyok szaradva akkor szépen beissza a bőröm.
Próbát megért, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 10.

Jól teszi a dolgát, olyan mint a drogerias így utólag drágállom picit.
Finom rózsa illata van.
Próbát megért, nem fogom újra venni.

fdorottya

2023. május 16.

Nekem nagyon-nagyon kevés. Kombinált bőröm van, de sajnos nem hidratálja megfelelően. Vannak nála milliószor jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 16.

Shenzi

2023. május 15.

Zsíros bőrömre kerestem könnyed hidratálót, és az elején azt hittem, meg is találtam a tökéletest. Laza, hamar beszívódik, isteni az illata.
Akkor is megfelelően hidratál, amikor nem tettem alá semmit. Viszont most, hogy a tubus végére értem, egyszerűen nem csinál semmit. Csak kenem, kenem, már elnyomkodok vagy fél centit, és még mindig érzem, hogy nem elég, sem tapintásra nem hozza azt a bársonyos érzetet, mint korábban, de még érzem, hogy feszül is,ráadásul ekkor már le is kukacosodik. Ezt a fajtát biztosan nem veszem újra, most vettem egyet a pentavitinesből, amit kicsit gazdagabbak érzek, de még mindig marad könnyű, zselés. Sajnálom, hogy a márka nem megy rá a fényvédelemre, mert lehet, pont ezért fogom lecserélni a krémjeit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 15.

bibike2000

2023. április 29.

Anyósom adta nekem,mert neki nem vált be. Nem hozza azt a hatást mint egy gyógyszertárban kapható termék,de legalább hidratál. Az illata is nagyon jó,összetétele szintén,kárt nem tud csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 29.

leylo7

2023. március 27.

Jó, de csak hidratál. Kellemes rózsa illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 27.

Jó, de csak hidratál. Kellemes rózsa illata van.

Hidratálók: Betaine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Kaolin 0 0