PostQuam

Ár:   8160 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A glikolsav alapú kémiai peeling eltávolítja az elhalt hámsejteket és segíti a sejtek regenerálódását. A bőrt simává és bársonyossá teszi. Kiváló ápoló a bőröregedés, pigmentált elváltozások és az aknés hegek ellen. Ez a "micropeeling" segíti az arcbőrt, hogy fiatalos és egészséges kinézetű legyen.

Hidratálók: Propanediol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid