Prada

Ár:   17290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: kobarbika, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17290 Ft

Illatcsalád: orientális-fougere

Illatjegyek: pacsuli, ámbra, vanília, bergamot, mirha

Ár: 17290 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 12000 FT+ foxpost vagy posta , Eladó: aesthateic
Állapot: 50 ml-es kiszerelés,kipróbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, posta
Prada Amber Pour Homme Intense fújósok
Ár: 1800 Ft, 2800 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Lapo

2019. október 22.

Amennyiben ő „A sötét éjszaka romantikus hercegének az illata” (amivel egyébként maximálisan egyetértek), akkor a sima Amber Pour Homme az egyik testvére, a fiatal kisherceg illata, aki követ minden etikai szabályt, de nyugovóra térve a papucsot is párhuzamosan helyezi le az ágya elé, illetve ahelyett, hogy este az éjszakába indulna, elalvás előtt végiggondolja a másnapi teendőket.

Sokan hasonlítják az Intense változatot a TF Noir EDP-hez, de további példával élve, a TF illat az a legidősebb testvéré, aki a trónörökösök közül a lehető leghamarabb szeretne hatalomra törni, aminek érdekében minden gaztettet képes elkövetni és éjszakáit is inkább tölti sok hölgy és tivornyázó lakomák keretein belül mint romantikával, a választottjára összpontosítva.. ő A rossz, a fekete bárány hármuk közül.. ez nem kérdés..
Azonban nagyjából ennyi közük van egymáshoz a fent említett illatoknak.. tény, hogy van némi közös eredetük, illatviláguk, de nem szabad egyiket a másik hasonlósága miatt megvásárolni, ellenben óriási csalódás lesz.. teljesen más karakterek és jellemek..

Egyéniség ez az illat, nem kérdés.. nem mindenkinek való, de azt sem gondolom, hogy mindenkinek tetszene.. számomra meglepő, hogy ritkán látni negatív véleményt róla, mert szerintem tud megosztó lenni, mint a másik „2 testvér is”.. nem mai illatvilág, nem mai illatokhoz szokott orroknak.. ellenben aki megcsömörlött a friss/ropogós „alkotásoktól” feltétlen próbálja ki.. akár mindhármukat.. még létező csodák a maguk világában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Rhodesian Ridgeback

2019. április 18.

Fekete üvegbe zárt, fekete mágia. Első szaglásra megbabonázott és megszállottjává váltam ennek az illatnak.
Jobbat mondok; akárki legyen is az "Emperor of the Night" (mert angolul annyival jobban hangzik) - annyi biztos, hogy ezt a parfümöt használja.
Kár ragozni, valódi mesterműről van szó. Sötét, krémes, gazdag és nagyon intenzív. Sajnos kifutó termék. Alig lehet beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

claudia

2013. február 24.

Neki vettem hétvégén ajándéknak, vagy nemis tudom minek na. Csak ebben az illatban Őt láttam meg.
Borzasztó szexi illat csínján vele :) Figyelemfelkeltő illat, határozott férfin tudom elképzelni.Nekem kicsikét hasonlít a női L'eau Ambree-hez. Én a vaníliát nem annyira érzem benne, először csak fűszert és olyan citromos egyveleget vettem ki, erre feljövök ide és ezek sehol sincsenek az illat leírásában :D Egyedül csak a fás kezdet van meg ahogy Laci is említette. Hiába, nem vagyok szakértő.

Kibékülő-kísérő lesz belőle. Mert mardos a bűntudat, az öngyűlölet. Holnap rohanok is hozzá ezzel együtt. "megbocsájtás-illat" lesz :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Laci

2012. augusztus 5.

A sötét éjszaka romantikus hercegének illata. A fás kezdet egy gyönyörű púderes, mámorító alapillatba torkollik, mely után már nincs megállás. Nem sok illat volt, mely után majdnem elmorzsoltam egy könnycseppet a szépsége miatt, de ez azok között van. Télre az egyik első számú célpontom, nem érdekel mi lesz, ez az enyém. Mestermű! Az illathoz egyik kedvenc zeneszámomat társítanám, ez bemutatja hogyan is éreztem magam, mikor először teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.