Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2018. január 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Daniela Roche Andrier

Fejjegyek: bergamott, citrusok, piros alma

Szívjegyek: fehér őszibarack, virágos jegyek

Alapjegyek: vanília, karamell

Prada Candy Sugar Pop EDP 30 ml
Ár: 11.000 Ft , Eladó: mellonin
Állapot: 1-szer próbált, ajándékba kaptam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, kp
Ár: 16000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Képen látható mennyiség / 80mlből, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Lina14

2019. március 10.

mintát kaptam belőle, de egy fújás utabn tudtam, hogy ez így is marad
rettenetesen édes, de ha még ezen túl tudék lépni, nem marad meg semennyire

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

mintát kaptam belőle, de egy fújás utabn tudtam, hogy ez így is marad
rettenetesen édes, de ha még ezen túl tudék lépni, nem marad meg semennyire

PinkMcFreeze

2019. március 2.

Teljes mértékben egyet értek, az előttem szólókkal, mert kifújáskor érezni az illatát, ami édes-citrusos, de nagyon hamar elmúlik az illata ☹ Lehet az én bőrömmel nem működik, de kb. fél óra múlva semmit nem érzek a két fújásból. Úgy gondolom, hogy a tartóssága erősen átlagon aluli és pénzkidobás megvenni. Javaslom, hogy hozzám hasonló bizonytalanok mintán próbálják ki az illatot, mert ìgy ha nem tetszik az illat, a veszteség is minimális 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Feketehattyú

2019. február 15.

Szeretem a Candy illatokat és bár az ezt megelőző meggy szörpös kiadás nem igazán nyerte el a tetszésemet, úgy gondoltam kétszer nem lőnek mellé, így próba nélkül megrendeltem.
Na, hát ennek a parfümnek konkrétan nincs illlata. ( Ez most komoly!) Szinte semmit nem érezni, csak akkor érzek egy enyhe citrusos-virágos illatot , ha rányomom az orromat a 3 fújással besprickolt csuklómra.
Leszáradásában kezd hasonlítani a Candy Kiss-re , de akkor is olyan halovány az illat, alig érezhető. 2-3 óra múlva teljesen köddé válik. Hogy miért adták ki ezt az illatot nem értem, hogy miért Candy-nek, azt még annyira sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

pomme

2019. február 11.

Ruby Rhod szavai jutottak erről eszembe. :D "Korben, szívem, mi volt ez? SZAR! Rossz volt, lapos volt, erőtlen, gyagyi, töketlen, én pedig itt showt csinálok, tudod?"
Ugyanezt kérdezném az illat "alkotójától", ha én lennék a Prada atyaúristenfőnöke, és azzal a lendülettel ki is rúgnám, aki ezt a nagy semmit kotyvasztotta. Mert itt bizony nincs show egy percig sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Lilu003

2019. február 9.

Nagyon próbáltam szeretni a Candy vonalat, de ezek azok az édes illatok, amikkel nem tudok mit kezdeni. Nem érzem bennük azt az egyediséget, amitől felismerném az utcán, ha valakin megérezném. Számomra ez az illat egy édes középkategóriás parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

silence

2019. január 8.

Én nem tudom, mi van az én orrommal, de rajtam ez a Sugar Pop tömény gyöngyvirág 🤥
Most nézem az illatjegyeit és sehol nem látom, hogy az is lenne benne… pedig magamon esküszöm csak azt érzem, semmi mást!
A gyöngyvirágot szeretem, mint virágot, és akkor is ha a vázában illatozik. Azonban ha parfümben van ez az összetevő, a bőrömön sajnos gyomorforgató 😔
Kifújáskor könnyed virágos illatfelhőnek ígérkezik, de pár perc után bebizonyosodik, hogy rajtam nem az: mindent elsöpör, letarol a gyöngyvirág fullasztó illata..... jaj, rajtam nagyon nem működik 😩
Türelmesen várom és várom az alapjegyek előbújását, de semmi……. se karamell, se vanília, csak a gyöngyvirág mindvégig. Sajnálom, de azt kell, hogy mondjam, ez az illat nyanyás rajtam! 😔
Annyira ellentmondásos nekem ez az egész parfüm, mert a doboza és az üveg színei alapján egy könnyed, tinis - kamaszlányos illatnak ígérkezik, de a tartalma “öregasszonyos” (1000 elnézést kérek a kedvelőitől!!!!! 🙏 - de rajtam tényleg olyan)
Nagyon emlékeztet kamaszkorom egyik illatára, Elizabeth Arden Splendor-jára. Azt sem szerettem, ezt sem fogom.
Szerencsére nem egy tartós illat, másfél - 2 óránál tovább nem érezhető. Egy Prada-tól azért nagyobb tartósságot várna az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Visine

2018. augusztus 29.

Kis citrusosság, majd kellemes virágillat, amely nem tart fél óráig sem. Annyira átlag alatti,hogy egy mondattal is tudom jellemezni: a Pradatól ez szégyen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

laracroft

2018. augusztus 2.

Nehezen foglalok egyértelmű állást mellette vagy ellene, mert maga az illat nekem tetszene, csak nagyon halovány, és gyorsan el is tűnik. Érezni benne a tipikus Candy-vonalat, én kevésbé érzem virágosnak, inkább karamellásnak, de nem az a tipikusan vaníliás-édes, hanem sokkal inkább karcos, valódi karamell. Közben enyhén citrusos, friss, édeskés, finom is, de nincs benne semmi különleges, nem "üzen" semmit a nagyvilágnak. Hatósugara sajnos nem sok, tartóssága meg még annyi se, de még próbálkozom vele, hátha. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

nyuszo

2018. július 23.

A "gyöngyvirágos" candy…..kifújáskor meglepően friss, üde, semmi cukrosság….majd átalakul egy nagyon puha, finom gyöngyvirág illatba.....
Nekem tetszik....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Nekem tetszik....

0808

2018. május 19.

Az eleje tetszetős, friss fuvallat, kis gyöngyvirággal, sehol semmi édesség , a közepe úgy ahogy ..még mindig inkább hűvös citrusos kissé már porcukros ennivaló finomság ,a végét meg már alig érzem, hipp hopp egy röpke pillanat(kb 1 óra) és tovaszáll de nem fáj a szívem érte, nagyon nem az én súlycsoportom! Cuki illatocska cuki kis csajoknak !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.