Pretty Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: na.reka87, Módosítva: 2011. december 8.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A Pretty Baby törlőkendők különösen puhák; alaposan tisztítanak és segítik megőrizni a finom bababőr természetes állapotát. Parfümmentes, tiszta kamillaolajat tartalmaz

Kiszerelés: 80 db/ csomag

zizitim

2013. március 21.

Nem értek egyet az előttem szólóval. Szerintem kellemes az illata, a nedvessége pont megfelelő és a babám bőre is szereti. Csomagban megéri megvenni (általában 3 vagy 4 darab van összecsomagolva). Az adagolása tényleg elég rémes, de hozzá lehet szokni. Mi szeretjük, rendszeresen újravesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

amta

2013. március 3.

S.O.S helyzet miatt vettem meg ezt a törlőkendőt. Nem volt valami olcsó, majdnem 6 Ft-ra jött ki darabja. Hozzáteszem, akciósan Pampers kerül ennyibe. Ha egy szóval kellene jellemeznem, azt mondanám, hogy UNDORÍTÓ! Iszonyatosan büdös, nagyon nedves és borzalmasan adagol. Össze vannak benne tapadva a kendők és egy kihúzásával másik hat jött egyszerre. Alig vártam, hogy elfogyjon, biztos nem veszem meg soha többé!!! Az egyedüli pozitívuma, hogy elég nagyok benne a kendők, de kb. ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol