Primera

Ár:   $25   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. november 6.

Ár:   $25
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag hidratációt és vitalitást biztosít krém miközben táplálja a száraz bőrt Alpine Berry Complex-szel és kókuszdió olajjal. Erősíti a bőr vízmegtartó képességét és védőrétegét.

Alkohol- és parabénmentes.

Primera arcápolási csomag - új, bontatlan
Ár: 2500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
HCHB11Cl11

2019. november 2.

1 mintát próbáltam belőle.
Közepesen erős hidratáló krém, mentolos-gyógynövényes illata van, ami nekem zavaró volt, és ha a szemem alá kentem, akkor könnyeztem és irritálta a szemem.
Száraz bőrűeknek lehet kevés lenne. Nekem zsíros a bőröm, este próbáltam, úgy egész kellemes volt. Egy kis selymes réteg maradt vissza utána, ezért szerintem reggel nem lenne kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

1 mintát próbáltam belőle.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Urea

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Squalane, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, Sucrose Polystearate, Dicaprylyl Ether, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Polyisobutene, Glyceryl Undecylenate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Glycine Max Oil
Emulgeálószerek: Sucrose Polystearate, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Undecylenate, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Sorbitan Isostearate, Arachidic Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Methyl Trimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Polystearate, Xanthan Gum, Arachidic Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Myristic Acid
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Squalane eo 1 0

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.