Prinzessin Sternenzauber

Ár:   499   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. január 14.

Ár:   499
Kategória:   Samponok

anyujobbantudja

2019. április 16.

Nyilván nem én használom; a 3 éves lányom vékonyszálú, kissé száraz végű sötétszőke babahaját mosom vele. Az illat és a csomagolás volt az első ami miatt hazahoztam, nem akartam túl drága felnőtt sampont venni neki ami teli van pakolva mindennel. Gyerek odáig volt, nagyon csajos, harapnivaló barack illattal. Kis könnyű, folyós sampon, a szösz bajára sokáig elég lesz. Ha csak magában ezzel mosom a haját is ki lehet fésülni utána hiszti nélkül, de azért elbír egy könnyed, fújós spray balzsamot vagy pár csepp argánolajat a kis haja. Neki inkabb száraz mintsem zsíros a haja, egy mosás betart 5-6 napra is. Nem rossz gyerekcucc, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

lilielli

2019. január 5.

Nagyon jó,de hajon nem tartós az illata.Cuki csomagolás-engem ez fogott meg.Sajnos sapkás időszak van,akármit csinálok,2-3nap és zsíros a hajam.Ez se segített a problémán.Ha nincs sapis időszak,akkor is 2-3napot bír az erősen göndör hajam,utána elég zsíros a töve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

erosdora00

2018. szeptember 16.

Egyszerűen imádom! 3 napot bír vele a hajam, puha lesz és kezelhető és még másnap is érzem a finom barackos illatát, balzsam nélkül is megállja a helyét! Utazáshoz szuper a kis kiszerelése, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lora4444

2017. december 21.

Poénból kaptam egy kis csomagban, de pozitív meglepetés lett. Jól habzik, könnyű eloszlatni a hajon, viszont balzsam azért nem árt utána. Illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Babsszi

2017. április 14.

Imádom az ilyen cukiságokat, úgyhogy egyik barátnőm tavaly meglepett vele így aztán nyáron a kis fesztiválos tusfürdőmé nőtte ki magát (mikor szinte már elfogyott feltűnt, hogy amúgy ez egy sampon :D) Viszont tusfürdőként is remekül funkciónál, és valami isteni az illata, jól habzik. Annyira a szívemhez nőtt ez a barackos illat, és hercegnős csomagolás, hogy azóta is mindig van itthon. Nem rendszeresen fürdök vele, de néha mikor kedvem támad vagy csak szeretnék egy kis "nyári fesztivál" hangulatot csempészni szürke hétköznapjaimba ezzel mosakszom, nagyon szeretem magamon ezt az illatot. :) A hajamra viszont sose próbáltam még. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Daisyyy

2017. április 4.

Ez a legjobb gyereksampon! Nagyon szép fényes, selymes lesz tőle a kislányom haja, isteni az illata, jól habzik, jó sűrű az állaga. Imádjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

HontiAgi

2017. április 3.

Egy picike utazó kiszerelést vettem magamnak még a nyáron fesztiválos hajmosásra, de akkor elfelejtődött egészen mostanáig. Kifogyóban van a normális samponom, így ezt használtam előmosásnál, és a szokásost második körben. Az illata fenomenális, elég jól habzott is, viszont már a zuhany alatt éreztem hogy a hátam és az oldalam úgy elkezdett égni és viszketni, mintha csalánban hemperegtem volna. Mivel semmi mást nem használtam, aki ne lenne a napi rutinom része valószínűnek tartom, hogy ő a ludas, ami eredetileg gyerekeknek szánt termékhez képest elég durva. Bár a hajmosás elején el is játszadoztam a gondolattal, hogy beneveznék egy egész flakonra is, így biztosan nem merek. Egyedül a barackos csoda illatfelhőért jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

ImDora

2017. március 17.

21 éves vagyok, de nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg ;) Puha és fényes eredmény! Balzsam után használom és utánna még átmosom egy gils kur samponnal, így nem lapul le és nem zsírosodik hamar a hosszú szőke vékonyszálú hajam! Azért vonok le egy csillagot, mert az ára kicsit sok a mennyiséghez viszonyítva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Ettike

2017. január 30.

Barátnőimtől kaptam névnapomra, hát nekem nagyon bejött, pedig akkor 25 éves voltam mikor adták :D
Selymessé és puhává varázsolta a hajamat, imádtam az illatát, csak hát árban kissé drága ahhoz képest hogy nem sok van benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

drienn

2017. január 6.

Szeretjük a 4 évesemmel, az állaga megfelelő, jól tisztít és az illata is nagyon jó. Ami külön tetszett, hogy nagyon sokáig elég volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Glycerin, Sodium Lactate, Hydrolyzed Silk

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.