Prinzessin Sternenzauber

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A mesés fésültést könnyítő spray könnyen fésülhetővé teszi a kis hercegnpk haját. Természetes összetevőinek köszönhetően különös gyengédséggel ápolja és óvja a hajat. A sárgabarack gyümölcsös illatával meghozza a kedvet a fésülködéshez.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. pH-bőrsemleges. Nem tartalmaz szilkont.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

itsjucus

2019. november 26.

Húgom hajára használtuk, isteni az illata és a borzasztóan kezelhetetlen haját nagyon könnyen lehetett fésülni tőle, nem zsírosítja. Imádtuk. Mostanában sehol sem találtam, de van ugyanúgy DM-ben tesója azt használjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Horvathangelika1

2019. június 14.

Kicsit sem könnyebb tőle fésülködni, az illata egész jó a kupakból szaglászva, de a hajamon valahogy hányásra emlékeztet..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

yokkoa

2018. december 3.

Lehet nekünk szerencsénk volt? A miénknek kiválóan porlaszt a szórófeje. Nagyon finom illata van (kislányom kedvenc gyümölcse a barack, úgyhogy nagyon örültem neki, hogy találtam épp ilyen illatút). Nem zsírosítja a hajat, már egy spriccelés is segít a hátaközepéig érő, vékony szálú, de dús haján. Vizes és száraz hajra is jó. Megakadályozza a haj szálldosását is. Összetevők is szépek. Nálunk ez abszolút 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Kittens

2018. augusztus 18.

2hajon lett tesztelve :
Festetlen gyerek haj : konnyu kifesules vizes állag , száraz hajon is működik ,egyatalan nem zsírosit,kicsit puhit
Felnőtt festett szoke haj: illata isteni barack ,vizes hajón kocsit segít a kifesulesben de haj vég ápoló olaj kell melle , száraz hajon is segíti a fesulest ,de sokat kell belőle fújni , néhány perc alatt megszarad , könnyed hidratalast nyújt .

Csomagolásat imádom , ár értek arányban tokeletes , egyedül a fújó adagolo nem a legjobb , messziről kell permetezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

2hajon lett tesztelve :

devababa

2018. március 16.

Kislanyomnak vettem. Nagyon suru, dus haja van es vekony szalu. Hata kozepeig er a haja es sokszor kocos, mivel nagyon eleven gyerek. Mosas utan sokat szenvedek a fesulessel, de ugy nez ki ez a termek nem oldott meg semmit. Ici-picit konnyebben megy a kifesules, de sokat nem er. Illatra nekem teljesen mindegy milyen. Meg az sem erdekel, hogy sokat fuj egy helyre, inkabb lett volna intenzivebb kifesulo hatasa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

sdori93

2018. február 26.

Körülbelül 1 éve kezdtem el használni a terméket és imádom! Többször újra vettem, de több hónapig elég.Az illata nekem kicsit édes, de a hajamon már nem érzem. A feje valóban nem túl jó, így én a kezemre fújok belőle és úgy viszem fel a hajamra. Valóban megkönnyíti a kifésülést és végre egy termék, ami nem zsírosít. Rengeteg balzsamot, sprayt próbáltam már, de egyik sem vált be, bezzeg ez a hercegnős.. :-D Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

pem93

2018. február 5.

Nagyon szuper illata van, de borzasztó a feje... csak egy helyre fúj oda viszont sokat és annyira nem is könnyíti meg a kifésülést. Szárítás után sem könnyebb a fésülés, sőt még kicsit gubancol is. Jó mondjuk ennyi pénzért persze nem csodaszerben kellene reménykedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

bernadett96

2017. szeptember 28.

Egyszerűen imádom a hercegnős-unikornisos-varázsos dolgokat,ìgy amikor megláttam,örömujjongásban törtem ki,a bèkèsen vásárlók nem kis meglepetèsére. :D
Na de nem is ez a lènyeg.Tapasztalataim ezzel a kedves kis termèkkel,hogy valóban azt teszi ,amit igèr,emellett finom az illata,nem zsìrosìt ès kiváló a rosszkedvre.
Ajánlom,!😆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Ajánlom,!😆

pannababo

2017. június 26.

Magam számára szereztem be.
A termék:
+könnyű állagú folyadék
+illata édes, kellemes, de nem tolakodó...nem is tartós
- nem tetszik, hogy a fuvóka nagyon direkten 1 sugárban céloz...inkább teríteni kellene
-szárította a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Magam számára szereztem be.
A termék:
+könnyű állagú folyadék
+illata édes, kellemes, de nem tolakodó...nem is tartós
-szárította a hajam

Babsszi

2017. április 14.

Lehet megleszek kövezve, de én a kiskutyámnak (yorki) vettem ilyet, néha télen mikor hosszú a szőre nagyon össze tud neki gubancolódni, fésülködni meg nem szeret így ki kellett találnom egy alternatívát. Gondoltam ha a kislányoknak nem árt, neki se fog. Kellemes barackos az illata, és tényleg segít a könnyebb kifésülésben. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid