Best of Beauty 2019

Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Kategória:   Fürdőtermékek

A gyengéd összetevők védik és táplálják a hercegnők bőrét és különösen puhává teszik azt. A mesés álomhabfürdőt kifejezetten a gyerekek érzékeny bőréhez fejlesztették. Vegan termék.

• PH semleges
  • Szappanmentes
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Mindennapi használatra alkalmas

Kiszerelés: 500 ml

Judittttt

2018. október 26.

Valami habfürdőt akartam, és az egész DMben ez tetszett meg a legjobban, ami cruelty free és nem nagyon drága. Az illata nagyon fini, és tetszett a színe, meg a csillámok az üvegben. Hát sajnos a gyakorlatban az illata nem valami sok, de azért érezni, nagyon picike színt csinál talán, csillámok meg nyista, semmi, ohne. Csinál habot, de olyan hamar elillanósat. Egynek elmegy, de újravenni tuti nem fogom, meg amúgy elég sok is kell belőle, kétszer haszáltam csupán és már a fél üveg hiányzik, ez egy ezres volt, ha így nézem, a Lush törhető fürdőketyeréi sokkal többet érnek, van, ami 1800 ft de hatszor is használható, erős illat, jó szín, jó nagy erős kemény sokáig megmaradós hab, és cruelty free... szóval szerintem inkább vegyétek arra az irányt, vagy ha a lötyihez ragaszkodtok, ne ez legyen az. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Cosmonaut

2015. december 29.

Egy kicsit többet vártam tőle. Igaz, hogy gyerekeknek való terméket nem illik sok színezővel meg parfümmel telenyomni, de nem tudok belőle annyit tenni egy kád vízbe, hogy rendesen érezzem az illatát , és semmi csillogást nem látok :( pedig amúgy nagyon szép a flakonja, és töményen az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

ancsirigo

2014. november 25.

Hugom kapta Anyáéktól, de úgy éreztem, minden képp ki kell próbálnom.
Hát, na. Attól függetlenül, hogy 20 elmúltam rég, megvett kilóra ez a királylányos dolog.
Engem nagyon kiszárított....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Hugom kapta Anyáéktól, de úgy éreztem, minden képp ki kell próbálnom.
Engem nagyon kiszárított....

szeliger

2013. március 22.

A lányom nagyon szereti, mondjuk neki mindegy, csak habfürdő legyen, akkor már oda van érte. Az illata nekem kicsit édes, de még elmegy. Jó stabil habot lehet vele csinálni, ez is egy plusz csillag. Ennél nagyobb baj, hogy a bőrt szárítja, fürdetés után mindig kiszárad a kezem. Egy gyerek fürdetőtől ennél többet várok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

Heli

2012. augusztus 28.

Unokahugimnak vettem ajándékba. Nagyon nagy sikere volt, most éli a királylányos korszakát :) Ezzel mossa a kezét és a különböző tárgyakat is a szobájában :D Tetszik neki a benne lévő csillám és az illata is. Jó választás volt, úgy érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract