Best of Beauty 2019

Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. április 16.

Kategória:   Tusfürdők

Panthenollal.

Gabrielaa

2019. június 30.

Kislányom haját is megmostam vele és jobb volt mint bármelyik sampon.Tusfürdő létére.Fényes csillogó lett a haja. Én is ki fogom próbálni sampon helyett mivel úgy látom szulfátmentes.A cseresznyés változat a legjobb.Kifutó termék gyorsan veszek ha még kapok valahol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

mersi

2018. július 1.

Kiskoromban, kb 8 évesen kaptam egyszer ajándékba valakitől. Imádtam!
A napokban pedig rábukkantam, hogy még most is kapható. Még most is imádom. Bármelyik illatról is legyen szó, egyszerűen ezt nekem találták ki (örök gyerek vagyok). Sokáig éreződik fürdés utána a bőrön, és nem szárítja. Pár tusfürdőre allergiás vagyok, de itt semmi irritáció/kiütés nem jelentkezik. A csillámok pedig még aranyosabbá teszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Kiskoromban, kb 8 évesen kaptam egyszer ajándékba valakitől. Imádtam!

Ettike

2017. január 30.

Barátnőimtől kaptam névnapomra, hát nekem nagyon bejött, pedig akkor 25 éves voltam mikor adták :D
Imádtam az illatát, csak hát árban kissé drága ahhoz képest hogy nem sok van benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

MrsWolf

2016. november 26.

A cseresznye illatú, 200 ml-es kiszerelést vettem meg. Nagyon erős, jó illatú. Szeretem, megéri az árát, és a csomagolása gyönyörű. Sőt, ha kifogy újra felhasználható bármilyen tusfürdőnek, vagy szappannak. (Amennyiben pl. nagyobb kiszerelést veszünk után lehet tölteni ezt a szép kis "üvegcsét".)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Greti1717

2016. október 30.

magamnak vettem mert nagyon megtetszett az illata és persze a csomagolása,nagyon tetszik hogy csillámos és én mégsem leszek tőle az!:)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
spavanilly

2015. december 1.

Cuki csomagolás, cuki tusfürdő. Szerencsére semmi nem lesz tőle csillámos. Az állaga túl hígra sikeredett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

csibe0704

2014. december 16.

Kislànyomnak nagyon megtetszett a bolt polcàn a csillàmos kis tusolò zselè. Kis kiszerelésben vettük meg pròba kèppen. Finom illata, csillàmos megjelenèse tetszett első körben. Nem szàrìt, sokàig èrezni a bőrön. Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

anitaanett

2014. július 14.

A csomagolásának és az illatának egyszerűen nem lehet ellenállni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

A csomagolásának és az illatának egyszerűen nem lehet ellenállni! :)

cserryy

2014. június 27.

Nagyon jó az illata és nem viszketek tőle. Ezt a kicsi kiszerelésűt eddig csak kézmosásra használtam (a táskámban hordtam ,arra az esetre ha valahol nincs szappan), de ma letusoltam vele és megtetszett. Még az is lehet ,hogy megveszem a rendes nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

dalma77

2014. május 25.

Hugicám hajdani kedvenc tusfürdője.Nagyon kedvelte, egy darabig.Aztán megunta.
(Azért titkon, néha-néha én is használtam.Nem tudok ellenállni a rózsaszínnek.Főleg, ha csillog.Plusz az a kupak....húú...:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Hugicám hajdani kedvenc tusfürdője.Nagyon kedvelte, egy darabig.Aztán megunta.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate