Prinzessin Sternenzauber

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Mandarin és finom vanília a hercegnők bársonyosan puha ajkaiért.

kincsö

2016. január 20.

Az illata isteni finom, a csomagolása is olyan cuki.De baromira szétszárìtja a számat 😞 Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Tilli

2015. december 30.

Régebben volt egy mandarinos labellom, aminek nagyon szerettem az illatát, úgyhogy gondoltam egy próbát megér, no meg ez a kis cuki karácsonyi csomagolás nagyon megkapó. Először nagyon tetszett a különleges illata (aminek túl sok köze nincs a mandarinhoz, inkább a vaníliát érezni), de egy kis idő elteltével már tolakodónak éreztem. Ráadásul kicserepesedett tőle a szám még akkor is, amikor csak itthon használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Lisana

2015. december 14.

Az illata és az íze nagyon fincsi, a csomagolása is nagyon aranyos, viszont sajnos nem ápol rendesen. Nekem picit repedezett tőle az ajkam 1. nap, sajnos télire nem a legjobb választás, legfeljebb csak beltérre :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0