Professional by Fama

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Multifunkciós spray.

20 különböző hatás egyetlen mozdulattal.

1. Helyrehozza a károsodott hajat.
  2. Mélyrehatóan táplál.
  3. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.
  4. Hidratálja a száraz hajat.
  5. Táplálja a hajat anélkül, hogy elnehezítené.
  6. Megelőzi a dupla hajvégek kialakulását.
  7. Megóvja a hajat az UV sugárzástól.
  8. Megóvja a hajat a hő káros hatásaitól.
  9. Puha, és selymes tapintásuvá teszi a hajat.
  10. Kisimítja a felhámot.
  11. Megszünteti a haj töredezését.
  12. Dúsító, és volumennövelő hatású.
  13. Fokozza a haj fényességét.
  14. Tartósabbá teszi a frizurát.
  15. Gyorsabb hajszárítást tesz lehetővé.
  16. Elősegíti a hajsütővas és a hajvasaló használatát.
  17. Fokozza a hajfestés tartósságát.
  18. Szerkezet-kiegyenlítő hatású.
  19. Illatosít és nyugtató hatást fejt ki.
  20. Antisztatikus hatást fejt ki.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

angi9207

2015. április 18.

Ot csIllag megelolegezve, nekem valoban dusabba tette a hajam, jo a tartasa, puha, sima es fenyes. Balzsam helyett tokeletes, iszonyat konnyen ki tudtam fesulni a sampontol szo szerint egybeallt hajam. Tenyleg "csodaspray". Minden filleret megeri! :) Csak ajanlani tudom. :)
Kesobb meg update-elek, hogy a hosszabb tavon milyen a hatasa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Kesobb meg update-elek, hogy a hosszabb tavon milyen a hatasa.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.