Profumum Roma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Mintha szárnysuhogást hallottál volna… Tán egy törékeny angyal repült el melletted? Varázslat vesz körbe, vigyáznak rád. Az öröm és az álomszerűség érzése vesz rajtad erőt. Örülsz az életnek, és annak, amit adhat.

Senki sem tudhatja, milyen egy angyal illata. A megérkezettségnek, az otthon melegének érzésében azonban remélhetőleg részünk volt már. Mintha egy puha takaró ölelne körbe, miközben odakinn minden rendben van. A kakaó, a pezsegő narancsvirág, a lágy mirha és vanília az ámulatba ringat."

Ár: 4500.- / 5 ml + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest I., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó

aidanne

2016. október 19.

Elso tapasztalatom ill gondolatom: elmeny egy ilyen parfumbe burkolozni. Sokszor elgondolkodtam, vajon van e olyan hogy a legfinomabb illat a vilagon? De rajottem: nincs. De megannyi varazslat, illatmolekulakban megbuvo ero es fantasztikum marpedig van. Angyali e ez az illat vagy sem, az biztos, hogy fenseges, kulonleges , lagy es hatarozott is egyben. Pihe puha alom. Van benne tisztasag, edesseg, melyseg es hatartalanul tartos. Az en boromon viszonylag linearis, de en ezt akkor nem szoktam banni ha valoban meseszeru illattal allok szemben.
Egy elmeny viselni ❤️ Valoban angyali

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Egy elmeny viselni ❤️ Valoban angyali

galagonyanya

2015. január 13.

Nagyon-nagyon édes illat, kicsit gyümölcsös, vaníliás. Kipróbálni jó, de rendszeresen nem használnám. A márkának van sokkal jobb illata is (Alba)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol