Prokudent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2014. március 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Extra friss leheletet biztosít, kis mérete miatt kiváló utazáshoz.

Kiszerelés: 15 ml

erasm98

2020. szeptember 5.

Ennyi erővel mentás vodkát is spriccolhatnék a számba:D A zöld társát még ki fogom próbálni, arról jobbakat írnak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Yummy

2019. június 10.

A zöld társa sokkal jobb. Ez hamar elillan, alig érzem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

A zöld társa sokkal jobb. Ez hamar elillan, alig érzem a hatását.

Lona22

2019. január 5.

Kb. 1 óráig lehet érezni az ízét, ami kellemes mentolos. Első pillanatokban olyan érzésem volt, mintha a fogorvosnál lettem volna, meg is ijedtem; de ez gyorsan elillant. Eléggé picike, diszkréten lehet használni. Kár, hogy ilyen kevés van benne. :/ De szerintem jobban megéri mint egy rágó vagy cukorka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Sziporka88

2018. december 28.

SOS megoldás volt, nem használom minden nap, viszont ha olyan helyre megyek, ahol nem illik rágózni pl. színház nagyon jó megoldás, kis helyen elfér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

papernightigale

2018. április 22.

Nekem nagyon bejött :) Van még azt hiszem kamillás is belőle, én a mentolosat választottam. Azért vettem mert nagyon nem szeretem ha nap közben egy kávé vagy evés után még sokáig érzem azt a tipikus savas ízt a számban, na meg valószínűleg rózsaillatú sem vagyok. Ebből fújok egyet a nyelvemre , kicsit elnyammogom és szinte azonnal elmúlik. Először kicsit szokatlan volt az íze de rossznak nem mondanám, ráadásul pár másodperc múlva már nem is lehet érezni. Megéri az árát szerintem, mert nagyon sok van ebben a kis picike flakkonban. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Reni333

2015. június 18.

Szerintem nagyon rossz az íze,amikor befújtam alig vártam,hogy ne érezzem. 3-szor adtam neki esélyt, de végül megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.