Prokudent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz, enyhe mentholos.

Hecate

2018. október 25.

Szerettem volna leírni mit gondolok róla. Nem kell sok karaktert koptatni, mert zdoreebaba mindent úgy fejezett ki, ahogy én is tapasztaltam. (Szintén akciósan és kedvezménnyel vettem, így is teljes pénzkidobás volt.) Más családtagom se ragaszkodott hozzá, hogy újra vegyük, talán ez is mond valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

tátombák

2018. október 13.

Nagyon enyhén mentolos, nekem ez kevés ahhoz, hogy tisztának érezzem a számat a használata után. Kicsit ánizst is érzek benne, vagy valami gyógynövényt... Gyenge, én biztosan kerülni fogom a továbbiakban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

zdoreebaba

2016. december 18.

Olcsó, de nem jó sajnos. Egyszer kipróbáltam, mert nagyon olcsón sikerült beszereznem akciók, plusz kedvezmények segítségével. Sem az ízével, sem a tartósságával, sem a tisztító hatásával nem vagyok kibékülve. A tetejébe lehet adagolni a szájvizet és magában kell használni, de tényleg gyenge. Most már nem a képen látható kiszerelésben kapható, változtattak rajta. Az összetevői nem lennének rosszak, pontosan ezért tetszett meg, viszont csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

ZiAn

2016. december 3.

Jellegzetes rossz íze van, ami sokáig megmarad. Többet nem próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Jellegzetes rossz íze van, ami sokáig megmarad. Többet nem próbálkozom vele.

rencike666

2016. március 19.

Nem marja szét a számat mint mondjuk a Listerine, az íze nem valami jó de ha hatásos akkor nem érdekel. Egyenlőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

senskin

2015. december 30.

Az íze valóban gyógyszeresebb, de nem mar és nem bántja az ínyemet, mint az 1600 Ft os Oral B ami még elszínezi is a fogakat! Szóval ár érték arányban jó, bár újra nem veszem, megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

trisztan

2015. november 22.

Ár-érték arányban ok, de egyébként olyan átlagos szájvíz, elég erőteljes ízhatással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

Jelizz

2015. július 11.

azért vettem meg mert újdonság volt, az íze nagyon rossz vlami torok fertőtlentő gyógyszeres cuccra emlékeztet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

szivecske

2015. január 23.

Első szájvizem, hirtelen felindulásból vettem akció miatt (elég olcsó most 300-400 közt van), eddig nem éreztem szükségét a szájvizeknek soha. Van most egy kicsi seb a szám oldalán, és ez a víz rettentően marja. Elég erős az íze, nem vagyok benne biztos, hogy a legjobb, ha ilyen erős, lehetne kicsit lágyabb mentolos is. Legközelebb lehet egy drágább kategóriából választok, hátha jobb tapasztalatom lesz, vagy utána olvasok, melyiket is érdemes megvenni. Azért elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

orsolyanovak

2014. szeptember 12.

Sajnos nekem sem vált be. Szintén a dm-es dontodent hiánya miatt vettem meg ezt a terméket, de legközelebb nem kísérletezem. Elég intenzív íze van, amit én nem szeretek, kissé fanyar és csípős, engem nem a mentolra emlékeztet. Az ára jó, a dolgát szerintem elvégzi, még a színével is kibékülnek, mert a kék elvileg fehérebbnek láttatja a fogakat, de még a víznek is borzasztó íze van utána, ami több, mint kellemetlen számomra. A csomagolása is lehetne kissé komfortosabb,a dontodenten például nagyon bírom az oldaalán lévő bordákat, de ez már csak szőrszálhasogatás...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.