Prokudent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stella06, Módosítva: 2012. január 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hatékonyan védi fogakat a fogszuvasodástól, a fogínysorvadástól és a fogkőképződéstől. A fogorvosilag ellenőrzött hatóanyagok megakadályozzák a makacs fogínygyulladást és -vérzést.

rtunde

2016. július 8.

Egyetértek az előttem szólókkal. Nagyon jó fogkrém, mind állagát,, mint ízét tekintve. Egy kellemes védőbevonatot képez a fogakon, ami még kávéivás után , sőt több órán át érződik. Klassz sima a fogak felszíne./A márka sensitive ill. krauter verzióit is szeretem, ezek íze nem annyira erős./ Ennyi pénzért szinte ajándék, hatása semmivel sem rosszabb a neves fogkrémekétől. Mióta a fogorvosom figyelmeztetett, hogy a fehérítős fogkrém többet árt, mint használ, már csak ezt használom, felváltva a fentebbi verziókból valamelyikkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

gendur.berni

2015. július 9.

Nagyon jó fogkrém, főleg ár érték arányban. Szépek az összetevők, jó az íze, eléggé habzik is és jól tisztít. Többet tuti nem veszek drága, márkás fogkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Marcsus

2015. január 21.

Szeretem ezeket a saját márkás fogkrémeket, ez sem kivétel. Szerintem semmivel sem rosszabb, mint egy Colgate vagy Signal, ami pedig minimum dupla ennyibe kerül, nyilván a márkát megfizetendő. Ez a fogkrém is kellemes, friss leheletet biztosít, bár én szájvízzel alkalmazom, de önmagában is adja azt a frissességet, amit én elvárok. Nagy mennyiség, olcsó, jó, mi kell még? Egészen biztosan visszatérek még hozzá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

szeliger

2014. április 26.

Németországban a Perlodent néven kapható teljesen ugyanilyen összetételű és csomagolású Rossmann saját márkás termék lett az első helyezett a Stiftung Warentest tavalyi fogkrémeket összehasonlító tesztjén, ezért én sem hagyhattam ki. Nincs külön papírdobozban, ezért a kupak alatt a tubust fóliaréteg zárja le, ezt mindig díjazom. Friss illatú, kellemes ízű fogkrém, a hosszabb távú tapasztalatokról majd később, egyelőre megelőlegezem az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 26.

Jelizz

2012. július 21.

Nagyon nagyon szeretem! Ténleg jól fehérít, friss leheletet ad, és tisztít! Bár alig habzik.. de nagyon gazdaságos 125 Ml és 299 FT!!! :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 21.

stella06

2012. január 18.

Hihetetlen ez a fogkrém! Makacs, Parodontax-szal sem kezelhető fogínyvérzést sikerült kikúrálnom vele, mindezt kb. 300 Ft-ért (125 ml-es). Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.