Prokudent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

*7-szeres védelem:

A Prokudent med Perfect Clean 7 fogkrém rendszeres használat esetén hatékonyan véd a fogszuvasodástól, a foglepedék lerakódásától és a fogkőtől, ápolja a fogínyt és visszaadja a fogak természetes fehérségét. Az antibakteriális hatórendszer hosszantartó friss leheletet biztosít.

1. Fogszuvasodás ellleni védelem
  2. Fogkő elleni védelem
  3. Természetes fehérség
  4. Savsemlegesítés
  5. Fogínyápolás
  6. Foglepedék elleni védelem
  7. Friss lehelet

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

berni88

2017. január 25.

Sós. Ami nem zavarna, mert nem megeszem, de igyekszem a lehető leggyorsabban letudni a fogmosást. Hogy a 7 beigért tulajdonságából mit tart be, azt még egyelőre nem tudom, de az biztos, hogy a friss leheletet sajnos nem -legalábbis nekem olyan meg se mostam a fogam érzésem van utána. Bár lehet, hogy ez a mentolosság hiánya miatt van.
Olcsó, viszonylag nagy fogkrém, szeretem az ilyen nagy kupakos fogkrémeket, amik külön megállnak a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Marcsus

2016. augusztus 21.

Összességében szerethető, nagyon kellemesen mentolos, nem marja a számat, ugyanakkor kellőképpen tisztít és nem feltétlenül igénylek utána szájvizet sem. Viszont van egy fogam, ami elég érzékeny volt korábban, mostanában nem fájt, viszont ez mellett a fogkrém mellett megint észrevettem, hogy alkalmanként lüktet, érzékeny. Így csak az igencsak kedvező ára miatt érdemli a 3 csillagot, egyébként 2-t kapna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

dora.banszki

2015. január 10.

Sós íze van, ami szinte keserű. Használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Sós íze van, ami szinte keserű. Használhatatlan.

liljaa

2014. január 3.

Szerintem teljesen rendben van, megfelelően tisztít és az íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Szerintem teljesen rendben van, megfelelően tisztít és az íze is kellemes.

Wish

2013. november 21.

A retro napokon vettem meg, amikor 149,-Ft volt az ára, gondoltam egy próbát megér, mivel 7x-es védelmet ígér. Nekem nagyon nem jött be... Pénzkidobásnak nem nevezném, mert azt a 149,-Ft-ot megéri, de kb ennyit is. Majd jó lesz fesztiválozni, campingezni vinni, vagy ilyesmi, ahol az ember nem sajnálja ha eltűnik, felmelegszik a sátorban ilyesmi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Nicu

2013. október 3.

Jól tisztít, habzik, bár a friss mentolos íz nekem hiányzik.
Update: Sajnos én sem érzem már azt, hogy eléggé tisztítana, és pár perc múlva elmúlik a mentolos íz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Jól tisztít, habzik, bár a friss mentolos íz nekem hiányzik.

stella06

2013. augusztus 27.

Nekem nem tetszik. Írtam már korábban a fogmosás-mániámról, így erre újra nem is térnék ki. Elég annyi, hogy állandóan (értsd: tényleg majd' minden étkezés után) fogat mosok, de nekem ez még így is kevés. Nem habzik eléggé, frissítésben nagyon gyenge, nem is érzem elég eredményesnek az ezzel végzett fogmosást. Olcsó, de nem jó. Kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Urea