Prokudent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

• Ideális utazáshoz
  • Antibakteriális hatóanyag-kombináció
  • Megfelelő íny és szájápolást biztosít

Kiszerelés: 15 ml

Hecate

2019. augusztus 22.

A csomagolása szebb lett. Most 350 forint a Rossmannban. Kellemes ízű, kevésbé vagyok szomjas vele, jó leheletet ad. Kis mérete miatt mindenhová könnyen magához viheti az ember és nekem elég sokáig elég. Számomra ez a zsályás-kamillás jobban bejön, de klassz a mentolos verzió is, azt egy férfi rokonom használja. Évek óta vesszük mindkét verziót, de fúvókájával sosem volt gond és a kupak is mindig gyorsan, jól zár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

MseSabo

2019. február 27.

Az eladó hölgy tanácsára vettem a Rossmannban. Annyira fájt a fogam már,meg az inyem is be volt gyulladva gondoltam szerzek valamit rá hamár a fogorvos nem tudott fogadni. Azt mondta az eladó egy ismerősének fogfájásra ez segített. Ráfújtam a gyulladt fogamra, inyemre és tényleg segített a spray!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Lona22

2019. január 5.

A kék társa sem rossz. Jobb mint egy rágó vagy cukorka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

A kék társa sem rossz. Jobb mint egy rágó vagy cukorka.

Yummy

2018. december 11.

Praktikus, olcsó, sokáig elég, frissítő hatású. Finom az íze, kellően mentolos de nem túlzottan. Ebéd után rágó helyett illetve utazáskor vagy fontos esemény előtt nagyon hasznos. Szerencsére problémákra nem kellett bevetnek. Kíváncsi vagyok a mentolos társára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Gingerbread88

2018. július 30.

Furcsa, hogy még nem írta senki, de nekem nagyon bejött afták kezelésére. Bölcsességfog műtét után a heg környéke tele lett aftákkal. Vettem a jó kis olcsóbb klórhexidines szájvizet 1500 Ft-ért, majd mikor elfogyott, még mindig szenvedtem. Második körre megvettem ezt a szájsprayt, mert már úgy voltam vele, hogy "úgyis mindegy, és ez olcsó, de legalább antibakteriális". Zseniálisan működött, azóta ha megharapom a szám is ezzel fújom be, és sokkal hamarabb gyógyul. Enyhébb torokfájásnál is adnék neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

little.shana

2018. április 29.

Update:
Valóban gazdaságos, napi használat mellett majdnem fél évig bírta egy spray, a héten veszek is belőle újat. :) Maradok a gyógynövényesnél, mert nagyon jó az íze, de mentolos is van a boltban, ha valaki nem szereti a zsályát és a kamillát. :)

2017. december:
Nagyon jó az íze, szerintem sokkal praktikusabb, mint egy cukorka vagy egy rágó és gazdaságosabb is, örülök, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Update:

2017. december:

barbonca

2017. június 6.

Amióta megtaláltam, nem szórom a pénzt rágóra. Sokkal tovább frissnek érzem a számat, mindig van egy a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Csirip74

2016. november 13.

Ez a legjobb szájspray azok közül amiket próbáltam. Soha nem rágózok mert nem szeretem, ez pedig tisztességesen mentolos. Sokszor elkapkodják a közeli rossmannban, de ha lecsapok rá, többet is veszek. A párom is rendszeresen használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Kirara94

2016. március 12.

230 Ft-ért szereztem be a közeli rossmannban. Akartam egy szájsprayt, mivel a rágótól állandóan éhes lettem, és égett a gyomrom. Csak ez volt a polcon, így megvettem. Nem bántam meg. Praktikus, kicsi, sokáig elég, és jól felfrissíti a számat. Nem gondoltam volna, de mostmár biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

hellodorie

2014. január 9.

A Rossmannban egy akció keretén belül 260 Ft-ért szinte utánadobják az embernek. :)
Még nem régóta használom, de kellemesen felfrissíti az ember száját, a mentásnak finom íze-illata van és tökéletes lesz bálozáshoz - nem kell fogkefét vinnem magammal, de még rágón sem kell kérődznöm. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol