Promod

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masni66, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Promod Les petits cols parfümcsaládjának az egyik tagja a Fashion. Emellett van még a Rock, és a Chic.

A Fashion egy finom és édes vanília, némi jázmin- és narancsvirág illattal.

Panna91

2016. október 11.

Ez annyira jo parfum volt! Imádtam! Lehet meg kapni vajon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Ez annyira jo parfum volt! Imádtam! Lehet meg kapni vajon?

tamtamdodo

2014. augusztus 1.

Nekem ez a parfüm valami csoda :) most zuhanyoztam le, de még mindig érzem a csuklómon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Sheila

2014. május 15.

Egy kis üvegeset vettem belőle, mert elsőre tisztára Les vie est belle koppintásnak tűnt és épp olyan kedvem volt hogy egy ilyen illatra vágytam. :-) Édes, tömény, meleg, puha, bújós illat, szerintem is ez egyik legjobb "ruhamárkás" parfüm, amihez szerencsém volt, ráadásul meglepően tartós! Kacérkodom vele, hogy megvegyem a nagy üveggel is, csak az tántorít el kissé, hogy hátha mások nem annyira értékelik (minap kolléganőm jóindulatúan megjegyezte hogy túl erős és megfájdult tőle a feje...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 15.

lilaszilva

2014. január 15.

Tegnap fújtam a csuklómra belőle, és pozitív csalódás volt! Az eddig szimatolt Poromod parfümök közül kimagaslóan ez az eddigi legjobb!
Nagyon karakteres, először nem is tudtam eldönteni, hogy édes, vagy fűszeres, de inkább az édesbe hajlik. Elég tartós, erős és finom illat. Bár nem hiszem, hogy megvenném, de figyelemre méltó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

masni66

2013. december 22.

Beleszerettem, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Beleszerettem, imádom!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.