Proraso

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Seventy, Módosítva: 2014. június 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bexike

2019. augusztus 12.

Ha valamivel le akarod zárni a borotválkozás folyamatát, akkor ez az. Összehúzza a pórusokat, jó az illata és kíméletes a bőrhöz. Borotválkozás szempontjából a Proraso Green termékcsaládjára tudok esküdni. Bár a többi terméküket (Red, White) még nem próbáltam, de ez után mindenképp meg fogom tenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

balintko

2019. június 21.

Sokat olvastam, hogy mit ajánlanak, mert kényes a bőröm, és a legtöbb helyen ez a termék köszönt vissza, úgyh megvettem, és egyáltalán nem csalódtam, sőt!
Nagyon kellemes, miután felviszem még sokáig érzem azt a tényleges hidratálást amit eddig egyik aftreshaveemnél sem tapasztaltam. Nagyon jó frissítő, zöld illata van, kár h nem tartós, de 5 csillag akk is jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.